w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 233
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

Bat To Exe Converter 3.0.9


Bat To Exe Converter to prosty w obsłudze konwerter plików wsadowych (batch) do formatu pliku wykonywalnego EXE. Aplikacja umożliwia przy tym dodanie do kompilacji informacji o tworzonym programie (jego wersji, autorze, producencie, informacjach o prawach autorskich). Dużym plusem programu jest jego szybkie działanie, a dystrybucja niewymagająca instalacji dodatkowo zwiększa elastyczność pracy użytkownika, który może korzystać z aplikacji jako programu portable.

Aby przerobić plik BAT na EXE wystarczy w pierwszej karcie programu wskazać jego ścieżkę na dysku komputera. Jako docelowa lokalizacja zapisu, automatycznie zostanie wybrany ten sam katalog, jednak mamy możliwość jego zmiany na dowolny inny. Następnie użytkownik może wybrać kilka opcji dostępnych z poziomu tej samej karty lub przejść do kolejnych, wśród których znajdzie między innymi wspomnianą możliwość edycji informacji o wygenerowanym pliku wykonywalnym.

Przydatna może się okazać możliwość zaszyfrowania tworzonego pliku hasłem. Dzięki temu ograniczymy do niego dostęp niepowołanym osobom. W razie ewentualnych trudności z obsługą aplikacji, warto skorzystać z jej pliku pomocy, który jest rozbudowany i czytelny, dzięki czemu z pewnością rozwieje nasze wątpliwości dotyczące działania poszczególnych funkcji.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program możemy zainstalować, jak również skorzystać z wersji portable (paczka zawiera zarówno wersję dedykowaną systemowi 32-, jak i 64-bitowemu).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.4 (88 głosów)

Strefa Download programu
Bat To Exe ConverterBat To Exe Converter 3.0.9
Wersja stabilna
7.66 MB | 2018-02-21

Ilość pobrań: 1649 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Bat To Exe Converter