w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 233
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6646 dni

WX Disk Clear 2.0.0.23


WX Disk Clear to niewielki programik, który pozwoli usunąć z dysków komputera zbędne, szczątkowe pliki, które nie są już wykorzystywane przez system do pracy. Aplikacja jest kierowana głównie do użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z czyszczeniem systemu ze zbędnych danych, bowiem w swej prostocie (do obsługi wystarczy użycie dwóch przycisków), program nie oferuje jednocześnie żadnej kontroli tego, jakie pliki oraz według których kryteriów mają zostać usunięte.

Sporą zaletą aplikacji jest za to jej przenośność. Aby uruchomić program, nie musimy go instalować, zatem możemy z niego z powodzeniem korzystać na wielu komputerach, przenosząc go jako aplikację portable, na przykład na pendrivie. Podczas pracy program jest bardzo przyjazny użytkownikowi, prezentując czytelne informacje i tylko te, które mogą go interesować: aktualne zużycie wybranego dysku twardego oraz ilość znalezionych plików, które nadają się do usunięcia.

Na plus zaliczyć należy również szybkość działania WX Disk Clear. Program nie tylko szybko się uruchamia i analizuje pamięć komputera w poszukiwaniu zbędnych danych, ale również sprawnie przeprowadza właściwy proces kasowania plików. Program stanowi świetną propozycję dla wszystkich, którzy chcą przeze wszystkim szybko i bez zbędnych ustawień usunąć z dysków dane, które nie są już do niczego potrzebne i tylko zaśmiecają komputer.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (7 głosów)

Strefa Download programu
WX Disk ClearWX Disk Clear 2.0.0.23
Wersja stabilna
13.9 MB | 2014-11-03

Ilość pobrań: 178 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
WX Disk Clear
avatararrow
~Krzysztof | 2014.07.03 18:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Błyskawicznie czyści, goli i ........ Asta la vista !
WX Disk Clear 1.0.0.7