w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 478
Wszystkich postów: 939017
Wszystkich tematów: 138910

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

Blank And Secure 7.72


Blank And Secure to niewielkie narzędzie, służące do bezpiecznego usuwania danych. Aplikacja jest odpowiedzialna za wymazywanie przestrzeni zajmowanej przez pliki i foldery w taki sposób, by późniejsze odczytanie informacji za pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania (Recuva, Recover My Files i inne) było niemożliwe lub znacznie utrudnione.

Korzystanie z programu nie jest trudne. Na początku pracy z narzędziem należy uzupełnić listę plików, które chcielibyśmy usunąć. Operacja sprowadza się po prostu do przeciągnięcia danych na główne okno. Kolejnym i ostatnim już krokiem jest wybieranie jednej z dostępnych opcji:
• Delete - rozpoczyna proces wymazywania danych z dysku. Procedura może być powtórzona wiele razy, w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa. Dzięki menu "Overwrite X times" możemy dostosować liczbę przebiegów.
• Delete + Exit - po usunięciu plików, aplikacja zostanie automatycznie zamknięta.
• Fill the free space with null - funkcja pozwala na wymazanie śladów po usuniętych plikach z dysku twardego.

W oknie znajdziemy jeszcze dwie dodatkowe opcje. Przycisk "Reset" posłuży do wyczyszczenia listy plików, a funkcja "Delete Delay X sec" pozwala na ustalenie długości okresu, w którym możliwe będzie anulowanie operacji wymazywania danych (domyślna wartość to 5 sekund).

Program Blank And Secure jest rozpowszechniany na zasadach licencji freeware. Aplikacja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - jest gotowa do działania zaraz po rozpakowaniu archiwum w formacie ZIP.

Uwaga!
Program jest przeznaczony wyłącznie dla doświadczonych użytkowników komputera. Nieprawidłowe korzystanie z dostępnych funkcji może skutkować nieodwracalną utratą danych!

Wymagania!
Użytkownicy systemu Windows 98 muszą pobrać dedykowaną wersję aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Blank And SecureBlank And Secure 7.72
Wersja stabilna 32-bitowa
0.11 MB | 2024-05-25
Blank And Secure 7.72
Wersja stabilna 64-bitowa
0.18 MB | 2024-05-25

Ilość pobrań: 808 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Blank And Secure