w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 148
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni
pl

Max Delete 1.1


Max Delete to niewielkie narzędzie pozwalające na skuteczne usuwanie ''odpornych'' na usunięcie plików aplikacji oraz szkodliwego oprogramowania, ale równie dobrze może zostać zastosowane do kasowania zwykłych plików użytkownika. Dzięki swojej prostocie jest intuicyjne w obsłudze, a sam proces usuwania dokumentów trwa bardzo krótko.

Aby skorzystać z programu, po uruchomieniu należy wskazać aplikacji, które pliki chcemy usunąć. Niestety program nie oferuje możliwości dodania do kolejki kilku pozycji jednocześnie, wobec czego jeśli będziemy chcieli usunąć grupę dokumentów, będzie musieli wskazywać aplikacji każdy plik z osobna. Z pomocą przychodzi jednak dwojaki kreator dodawania kolejnych pozycji; pierwszy bazuje na interfejsie graficznym, w którym użytkownik szuka pliku na dysku za pomocą standardowego okna eksploratora Windows, a drugi pozwala na wpisanie ścieżki pliku przy pomocy klawiatury.

Przydatnym dodatkiem może okazać się opcja czyszczenia kolejki plików gotowych do usunięcia, dzięki czemu cofniemy zmiany w przypadku omylnie dodanego dokumentu do listy. Kiedy cała kolejka będzie już przez nas zatwierdzona, program poprosi nas o ponowne uruchomienie komputera w celu usunięcia plików, które wybraliśmy. Bezpośrednio po starcie systemu operacyjnego aplikacja jest automatycznie uruchamiana. Sam proces kasowania trwa krótko i kończy się komunikatem podsumowującym, z którego będziemy mogli dowiedzieć się o ewentualnych niepowodzeniach w pracy programu.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji. Max Delete jest dość stary i nie jest już rozwijany, ale na prośbę czytelników został dodany do naszej bazy. Max Delete mimo swojego stażu nadal bardzo dobrze sobie radzi z zadaniami do których został przystosowany.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
Max DeleteMax Delete 1.1
Wersja stabilna
0.17 MB | 2014-03-27

Ilość pobrań: 1905 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 27

Komentarze (0)
Max Delete