w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 253
Wszystkich postów: 904367
Wszystkich tematów: 127543

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6569 dni

TClean 1.0


TClean to bardzo nieduży program pozwalający usunąć z systemu tymczasowe pliki, które tylko zaśmiecają dysk. Prostota aplikacji jest tak zaawansowana, iż nie znajdziemy w niej jakichkolwiek ustawień czy dodatków. Interfejs obejmuje tylko jeden przycisk oraz tekstową informację o ilości plików gotowych do usunięcia oraz historii już usuniętych.

Dzięki braku konieczności instalacji oraz nieprzeciętnie małych rozmiarach programu (jak również minimalnych wymaganiach systemowych), aplikacja może znaleźć zastosowanie jako podręczne narzędzie do szybkiego kasowania niepotrzebnych danych tymczasowych na komputerze. Może okazać się funkcjonalna w rękach informatyków-amatorów, dzięki możliwości przenoszenia programu na pamięci zewnętrznej i jej uruchamiania bezpośrednio z jej poziomu. Działanie programu jest skuteczne, a przede wszystkim nadzwyczaj szybkie. Dzięki braku skomplikowania technicznego, możemy też tutaj mówić o rewelacyjnej wręcz stabilności pracy, jak również dużej szybkości samego uruchamiania się programu.

Przy usuwaniu warto zwrócić uwagę, iż nie wszystkie pliki od razu mogą zostać skasowane. Ponieważ program bazuje na usuwaniu danych jedynie z folderu tymczasowych plików dla aplikacji, nie ma możliwości skasowania ich wszystkich, ze względu na fakt, iż inne programy działające w tle, nadal je wykorzystują. Jest to normalne zjawisko i nie należy się nim przejmować. Niezależnie od niego, program pozwoli usunąć jednocześnie powyżej 90% wszystkich znalezionych plików, co jest świetnym wynikiem, szczególnie, kiedy weźmiemy pod uwagę prędkość, z jaką dane zostały wyszukane a później skasowane.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
TCleanTClean 1.0
Wersja stabilna
0.43 MB | 2014-10-27

Ilość pobrań: 293 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
TClean