w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 253
Wszystkich postów: 904367
Wszystkich tematów: 127543

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6569 dni

Undeluxe Home Edition 3.00


Undeluxe Home Edition to alternatywne rozwiązanie dla systemowego kosza na usuwane pliki. Jest dużo bardziej zaawansowanym programem, który pozwala w szczegółowy sposób zarządzać usuwanymi danymi (między innymi dzięki tworzeniu filtrów), a tym samym przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych dokumentów, które trudniej będzie usunąć przypadkowo. Obsługa pozostaje przy tym na przystępnym poziomie, dzięki czemu aplikacja może być z powodzeniem wykorzystywana również przez nieco mniej zaawansowanych użytkowników, którzy szukają praktycznego rozwiązania zwiększającego wygodę podczas korzystania z kosza w systemie Windows.

Aby rozpocząć pracę z programem, po jego uruchomieniu należy ręcznie rozpocząć monitorowanie dysków. Od tego momentu, wszystkie usuwane z nich pliki będą automatycznie przechwytywane przez aplikację, zgodnie z ustalonymi ustawieniami (czyli biorąc pod uwagę listy wyjątków oraz zgodnie z listą obserwowanych folderów). Na liście wyjątków domyślnie znajdują się pliki, które dla systemu są jedynie tymczasowe i ich usuwanie przebiega automatycznie przez system. Dalsze zachowanie również zależy od preferencji, ale najczęściej będzie ono polegało na przekierowaniu plików dalej, do innego, wybranego katalogu, z którego później ręcznie, w razie potrzeby, będziemy mogli dokonać dalszego usuwania, analizując zawartość katalogu pod kątem dokumentów, które uprzednio mogły tam trafić przypadkowo.

Warto dodać, iż mimo stałego monitorowania pracy dysków, działanie aplikacji nie wpływa zauważalnie na szybkość pracy systemu, dzięki czemu może być stale z powodzeniem wykorzystywana.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Undeluxe Home EditionUndeluxe Home Edition 3.00
Wersja stabilna
2.84 MB | 2018-12-28

Ilość pobrań: 72 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Undeluxe Home Edition