w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 270
Wszystkich postów: 904367
Wszystkich tematów: 127543

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6569 dni

DrivePurge 1.2


DrivePurge to program pozwalający usuwać z komputera niepotrzebne, nieużywane pliki systemowe oraz ślady pozostawione przez aplikacje. Umożliwia indywidualną selekcję lokalizacji, w których poszukiwane mają być pliki-śmieci oraz opcję wstępnej analizy, przed przystąpieniem do usuwania danych. Użycie programu może przyczynić się przede wszystkim do zwolnienia niepotrzebnie zajmowanego miejsca na dyskach przez niewykorzystywane już dane, ale również zatrzeć ewentualne pozostałości po nawet niezainstalowanych już aplikacjach.

Aby skorzystać z programu, po jego uruchomieniu należy wybrać jedną z trzech zakładek, które odsyłają użytkownika kolejno do czyszczenia systemu operacyjnego, zawartości dysków oraz śladów korzystania z komputera. Po wybraniu każdej z nich, naszym oczom po lewej stronie ukażą się lokalizacje, w których poszukiwane mogą być pliki. Należy zaznaczyć na liście te miejsce, które chcemy poddać analizie, a następnie uruchomić ten proces. W zależności od wybranej funkcji, proces ten przebiegać będzie od kilkunastu sekund nawet do kilku minut (najbardziej czasochłonne jest skanowanie dysków twardych). Kiedy pliki zostaną już znalezione, program przedstawi ich szczegóły; następnie będziemy mogli bezpowrotnie je skasować.

Producent wyposażył program w ustawienia, które zostały podzielone analogicznie do całego programu; na zakładki odpowiadające tym samym funkcjom. Dzięki temu niezależnie dla każdego modułu mamy możliwość zadecydowania o sposobie usuwania każdego pliku (opcja kasowania pustych folderów oraz kierowanie plików do kosza, o ile system na to pozwoli).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji. Instrukcja dostępna w aplikacji jest mało rozbudowana i jedynie w języku niemieckim (interfejs programu oferuje kilka języków, w tym angielski).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
DrivePurgeDrivePurge 1.2
Wersja stabilna
0.17 MB | 2014-09-08

Ilość pobrań: 169 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
DrivePurge