w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 432
Wszystkich postów: 938184
Wszystkich tematów: 138565

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Soft4Boost Secure Eraser 7.6.7.377


Soft4Boost Secure Eraser to niewielki program do skutecznego usuwania plików użytkownika z dysku komputera. Wykorzystuje w tym celu jeden z dziesięciu dostępnych algorytmów, które różnią się między sobą skutecznością o raz szybkością działania. Dostępne są propozycje wykorzystujące tylko jeden przebieg, ale również więcej, w tym najskuteczniejsza z oferowanych metod; 35-przebiegowa. Skuteczność należy tutaj rozumieć jako efektywność zamazywania informacji w taki sposób, by nie mogły zostać później odtworzone przez inne oprogramowanie do odzyskiwania danych.

Choć w swoim działaniu aplikacja jest skuteczna, generalnie jest to mało zaawansowany program. Pozwala bowiem jedynie wskazać konkretne pliki (lub całe foldery) i przystąpić do kasowania danych. Z jednej strony to wystarczające możliwości, ale z drugiej ciężko dzięki temu program nazwać zaawansowanym (zabrakło dodatków związanych z automatyzacją czy też listami wyjątków). Ciekawostką jest obsługa skórek interfejsu. Użytkownik ma do wyboru jeden z kilkunastu wyglądów, które znacznie różnią się od siebie stylem i nawiązują na przykład do typowych tematów kolorystycznych znanych z oprogramowania i systemów operacyjnych (np. Linuxa, Androida czy też pakietu Microsoft Office). Dzięki temu w każdej chwili mamy możliwość dostosowania wyglądu okienka programu do naszego gustu.

Aplikację należy pochwalić za stosunkowo wysoką szybkość pracy. Zależy ona oczywiście od rodzaju kasowanych dokumentów, ale nawet dla najbezpieczniej metody (35-przebiegowej) i kilku małych plików, czas oczekiwania to zaledwie kilka sekund.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Soft4Boost Secure EraserSoft4Boost Secure Eraser 7.6.7.377
Wersja stabilna
11.8 MB | 2024-05-04

Ilość pobrań: 912 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (1)
Soft4Boost Secure Eraser
avatararrow
Hieronim | 2019.01.06 11:32
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo szybki program może nie tak jak Eraser, ale warto tym
programem pobawić.
Soft4Boost Secure Eraser 5.2.7.965