w
googluj

VidMasta 28.8


VidMasta to program dla miłośników kina i seriali, służący do wyszukiwania oraz pobierania informacji, plików torrent, trailerów oraz streamingów online dla filmów i seriali, zgodnie z wybranymi kryteriami. To ciekawa alternatywa dla ręcznego wyszukiwania tych elementów w Sieci. Charakteryzuje się szybkim działaniem i wystarczająco rozbudowaną wyszukiwarką, w której możliwe jest ustawianie kryteriów, dzięki którym wyszukiwane firmy będą wyświetlane tylko wtedy, kiedy ich ocena jest powyżej wybranej wartości.

Program jest prosty w obsłudze. Po uruchomieniu wyświetla się głównie puste okienko, które docelowo zostanie zapełnione kolejnymi propozycjami filmów, bądź seriali. Aby rozpocząć nowe wyszukiwanie, w odpowiednim polu na górze mamy możliwość wpisania interesującej nas frazy (na przykład nazwy konkretnej produkcji), bądź skorzystania z list losowo wybieranych nagrań z propozycji aplikacji. Kolejne wyszukane elementy pojawiają się w formie sporych wpisów na liście. Widzimy tam między innymi tytuł oraz (w większości przypadków) miniaturę okładki filmu. Kliknięcie na wybraną propozycję skutkuje wyświetleniem w nowym okienku tekstowych informacji o danej produkcji.

Aby pobrać plik torrent z filmem, obejrzeć jego trailer lub zlokalizować internetowy streaming, dzięki któremu obejrzymy nagranie online, skorzystać należy z przycisków w dolnej części ekranu (niektóre z nich, w zależności od znalezionego źródła, skutkują uruchomieniem przeglądarki internetowej, o czym aplikacja nas uprzedzi). Podczas korzystania z programu warto także przejrzeć ustawienia, w których znajdziemy kilka przydatnych preferencji wyszukiwania.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
VidMastaVidMasta 28.8
Wersja stabilna
115 MB | 2023-06-13

Ilość pobrań: 477 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
VidMasta