w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 498
Wszystkich postów: 944989
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

VidMasta 29.4


VidMasta to program dla miłośników kina i seriali, służący do wyszukiwania oraz pobierania informacji, plików torrent, trailerów oraz streamingów online dla filmów i seriali, zgodnie z wybranymi kryteriami. To ciekawa alternatywa dla ręcznego wyszukiwania tych elementów w Sieci. Charakteryzuje się szybkim działaniem i wystarczająco rozbudowaną wyszukiwarką, w której możliwe jest ustawianie kryteriów, dzięki którym wyszukiwane firmy będą wyświetlane tylko wtedy, kiedy ich ocena jest powyżej wybranej wartości.

Program jest prosty w obsłudze. Po uruchomieniu wyświetla się głównie puste okienko, które docelowo zostanie zapełnione kolejnymi propozycjami filmów, bądź seriali. Aby rozpocząć nowe wyszukiwanie, w odpowiednim polu na górze mamy możliwość wpisania interesującej nas frazy (na przykład nazwy konkretnej produkcji), bądź skorzystania z list losowo wybieranych nagrań z propozycji aplikacji. Kolejne wyszukane elementy pojawiają się w formie sporych wpisów na liście. Widzimy tam między innymi tytuł oraz (w większości przypadków) miniaturę okładki filmu. Kliknięcie na wybraną propozycję skutkuje wyświetleniem w nowym okienku tekstowych informacji o danej produkcji.

Aby pobrać plik torrent z filmem, obejrzeć jego trailer lub zlokalizować internetowy streaming, dzięki któremu obejrzymy nagranie online, skorzystać należy z przycisków w dolnej części ekranu (niektóre z nich, w zależności od znalezionego źródła, skutkują uruchomieniem przeglądarki internetowej, o czym aplikacja nas uprzedzi). Podczas korzystania z programu warto także przejrzeć ustawienia, w których znajdziemy kilka przydatnych preferencji wyszukiwania.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
VidMastaVidMasta 29.4
Wersja stabilna
121 MB | 2024-05-22

Ilość pobrań: 489 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
VidMasta