w
googluj

5KPlayer 6.8


5KPlayer to nowoczesny odtwarzacz multimedialny, który wspiera rozdzielczości 5K, 4K, FullHD oraz technologię AirPlay - bezprzewodowy streaming wideo pomiędzy urządzeniami Apple, które obsługują ten standard. Prócz filmów aplikacja potrafi odtwarzać muzykę, internetowe stacje radiowe oraz pobierać nagrania z kilkuset źródeł, w tym kanału YouTube, serwisu Facebook, Vimeo, Vivo, Dailymotion i wielu innych. Bardzo mocną stroną programu jest szybkie działanie i minimalistyczny, znakomicie czytelny interfejs, dzięki któremu aplikacja z powodzeniem może stać się naszym domyślnym odtwarzaczem w większości przypadków; świetnie „pasuje” wyglądem do obecnych trendów w projektowaniu systemów operacyjnych.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, ponieważ nie da się w niej pogubić. Po uruchomieniu programu wyświetlone zostaje niewielkie okienko, w którym mamy możliwość szybkiego wybrania interesujących nas funkcji. Program potrafi tworzyć własną bibliotekę multimediów, dzięki czemu na przykład po przejściu w sekcję odtwarzania muzyki, możemy swobodnie wyszukać konkretne nagrania korzystając z podziału zgodnego z tagami ID3 (w przypadku plików MP3).

Program poradzi sobie z odtworzeniem większości formatów filmów. Na liście obsługiwanych rozszerzeń muzycznych, prócz wspomnianego MP3 znajdziemy także AC3, WMA, AAC, APE, FLAC oraz ALAC. Pochwały należą się za minimalistyczne podejście również do ustawień, w których znajdziemy tylko najpotrzebniejsze opcje związane z odtwarzaniem i pobieraniem multimediów z Sieci. Na stronie internetowej producenta znajdziemy świetnie przygotowaną, ilustrowaną instrukcję użytkownika.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
5KPlayer5KPlayer 6.8
Wersja stabilna
6.93 MB | 2021-04-21

Ilość pobrań: 1351 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
5KPlayer