w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 523
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141143

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

Movavi Share Online 1.5.0


Movavi Share Online to program, który pozwala w kilku prostych krokach udostępniać filmy oraz zdjęcia w serwisie YouTube, Facebook, VK, Amazon S3 oraz na dowolnym serwerze FTP. Sprawdzi się zatem w rękach osób, które często dzielą się ze znajomymi swoimi nagraniami, ale ze względu na integrację z FTP, łatwo sobie wyobrazić zastosowanie również przy tworzeniu blogów czy stron internetowych, gdzie daną treść publikujemy zarówno na swojej stronie, a także być może na Facebooku oraz kanale YouTube. Zadaniem aplikacji jest ułatwić te procesy, dzięki wspólnemu interfejsowi, który pozwala szybko dodawać nowe pliki.

Aby przesłać nowy plik, niezależnie od docelowego serwisu, w pierwszej kolejności należy wskazać, jaki film lub zdjęcia chcielibyśmy dodać. Można to zrobić przy pomocy wbudowanego eksploratora lub korzystając z wygodnego sposobu „drag and drop”, gdzie odpowiednie pliki wystarczy przeciągnąć myszą na obszar okna programu. W obydwu przypadkach możemy wskazywać albo pojedyncze pliki albo całe ich katalogi. Po wgraniu, wszystkie dokumenty zostaną wyświetlone na liście. Możemy teraz edytować ich nazwy, opis oraz dodać tagi, które będą je opisywać po wgraniu do konkretnego serwisu. W przypadku filmów obsługiwane są między innymi formaty AVI, FLV, MKV, MP4, MOV, 3GP oraz najpopularniejsze rozszerzenia zdjęć.

Naturalnie wgranie plików musi zostać poprzedzone wykonaniem autoryzacji, a więc zalogowaniem się użytkownika na konto, do którego będzie chciał uploadować pliki. Odpowiednie formularze wyświetlone zostaną bezpośrednio w programie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Movavi Share OnlineMovavi Share Online 1.5.0
Wersja stabilna
42.46 MB | 2017-03-11

Ilość pobrań: 108 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Movavi Share Online