w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 467
Wszystkich postów: 946109
Wszystkich tematów: 141141

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Acoustic Bridge 1.01


Acoustic Bridge to program pozwalający odtwarzać dźwięk na innym komputerze w obrębie tej samej sieci lokalnej. Jest bardzo prosty w konfiguracji, a może przydać się każdemu, kto często korzysta z wielu maszyn, korzystając jednocześnie z komunikatora lub odtwarzacza muzyki. Dzięki kilku prostym krokom, aplikacja pozwoli uruchomić strumieniowanie dźwięku do innego komputera, a tym samym odtwarzać dźwięk na jego głośnikach czy słuchawkach. Konieczne jest jedynie zainstalowanie aplikacji na obydwu komputerach oraz ich podłączenie do tej samej sieci (w domowych warunkach chodzi o wykorzystanie tego samego routera).

Interfejs jest przejrzysty i jego obsługa nie powinna być wyzwaniem nawet dla początkujących. Wystarczy wybrać, czy z danego komputera chcemy przesyłać dźwięk dalej, czy odbierać, a następnie podejść do drugiej maszyny i skonfigurować program analogicznie (czyli „odwrotnie”). Komputery powinny się „zobaczyć”, a dźwięk zacząć strumieniować. W przypadku, kiedy konieczne będą dodatkowe ustawienia, skorzystać można z panelu preferencji, w którym znajdziemy między innymi opcję zarządzania buforem danych lub portem, który wykorzystywany jest do komunikacji komputerów.

Warto dodać, iż połączenie inicjowane jest dopiero po poprawnym wprowadzeniu hasła (które jest automatycznie generowane, ale w każdej chwili można je zmodyfikować). Nie ma więc mowy o przypadkowym połączeniu nie tych komputerów, które byśmy chcieli (mowa o sytuacjach, w których aplikacja zainstalowana jest na wielu maszynach, np. w firmie).

Uwaga!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Acoustic BridgeAcoustic Bridge 1.01
Wersja stabilna
2.51 MB | 2016-06-23

Ilość pobrań: 105 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Acoustic Bridge