w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 520
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141143

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Catalyst Browse


Catalyst Browse – oficjalny program od Sony, stworzony do wyświetlania filmów nagranych kamerami wykorzystującymi dowolny z formatów Sony Pro. Dodatkowo możliwe jest tutaj podstawowe edytowanie parametrów nagrań, takich jak krzywe kolorów, jasność oraz kontrast. Przede wszystkim jednak aplikacja została stworzona z myślą o wygodnym przeglądaniu zasobów i katalogowaniu multimediów. Filmy znajdujące się na dyskach komputera, czy też bezpośrednio na kartach pamięci podłączonych do czytników, można tutaj w wygodny sposób przeglądać, włączając w to docieranie do szczegółowych metadanych samych plików.

Obsługa programu jest bardzo prosta, co zawdzięcza przede wszystkim świetnie stworzonemu interfejsowi. Przyjemne dla oka są zarówno kształty wszystkich narzędzi, sposób organizacji struktury, płynność animacji, a wreszcie kolorystyka – utrzymanie ciemnych kolorów sprzyja poprawnemu wrażeniu podczas przeglądania filmów. Producent zadbał o to również podczas tworzenia wszystkich ikon kontrolek na bocznych panelach oraz paskach narzędzi. Wszystkie utrzymane są konsekwentnie w odcieniach szarości, by kolory użytkownik mógł obserwować tylko w miejscach, gdzie jest to niezbędne, a dzięki temu lepiej się na nich skupić, a więc wyłącznie w podglądzie klipów oraz na histogramach przy edycji.

Do możliwości programu będących nowością w wersji 2016 zaliczyć należy m.in. opcje wsparcia dla pracy wielomonitorowej, możliwość eksportowania zrzutów ekranu z oglądanych klipów filmowych, rozbudowane opcje eksportu obejmujące funkcje przycinania, rozciągania, kodowania klipu oraz wsparcie dla Rec.2020.

Uwaga!
• Program przeznaczony jest jedynie dla użytkowników wykorzystujących 64-bitowy system Windows.
• Aplikacja stanowi uzupełnienie linii produktów Sony przeznaczonej do przeglądania i edycji filmów: Catalyst Prepare oraz Catalyst Edit (Production Suite).

Wymagania!
Pierwsze uruchomienie programu wymaga przeprowadzenia rejestracji nowego użytkownika. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link, którego kliknięcie będzie konieczne w celu dokończenia uwierzytelniania i do poprawnego uruchomienia aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Catalyst BrowseCatalyst Browse 2016.1.1
Wersja stabilna 64-bitowa
313.15 MB | 2016-08-22

Ilość pobrań: 111 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Catalyst Browse