w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 69
Wszystkich postów: 906309
Wszystkich tematów: 128136

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7358 dni

vMix Basic 26.0.0.40


vMix Basic to podstawowa, darmowa edycja rozbudowanego programu do przeprowadzania streamingów na żywo w najpopularniejszych serwisach, np. YouTube czy Twitch. Nazwa edycji jest nieco zwodnicza, ponieważ choć jest wyraźnie mniej funkcjonalna od swojej płatnej odmiany, to dla początkującego użytkownika i tak oferuje bardzo dużo funkcji, pozwalając na przeprowadzenie ciekawych relacji w Internecie, nawet w rozdzielczości 4K. Naturalnie jeśli chcemy wszystkim zająć się „na poważnie”, sięgając po efekty i mechanizmy z najwyższej półki, docelowo dużo lepszym narzędziem okażę się dla nas pełna wersja.

Opisywany program oferuje ciekawy interfejs, którego minimalizm jest nie tylko atrakcyjny, ale również wygodny bezpośrednio podczas przeprowadzania streamingu. Główne okno podzielone zostało na dwa główne obszary, pomiędzy którymi możemy się płynnie przełączać, zmieniając pokazywaną widzom treść. Tą natomiast może być niemal każdy typ mediów, jaki możemy „wyprodukować” u siebie w komputerze, poczynając od bezpośredniego przekazu z kamery internetowej, zapisanych wcześniej filmów czy zdjęć, na prezentacjach PowerPointa kończąc.

Dużym atutem programu jest bardzo dużo ustawień konfiguracyjnych (szczególnie mając na uwadze, że testujemy edycję „Basic”). Są to nie tylko opcje dotyczące zachowania samego interfejsu, ale również wiele preferencji związanych bezpośrednio z udostępnianymi treściami (można na przykład edytować w podstawowym zakresie zdjęcia czy decydować o szczegółach przejść pomiędzy kolejnymi elementami).

Uwaga!
Aby skorzystać z wersji Basic, przy pierwszym uruchomieniu konieczne jest wskazanie odpowiedniej licencji (właściwe ustawienie przedstawiamy w zestawie zrzutów ekranu).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
vMix BasicvMix Basic 26.0.0.40
Wersja stabilna
504.67 MB | 2023-03-06

Ilość pobrań: 479 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
vMix Basic