w
googluj
pl

Wise Reminder 1.37.92


Wise Reminder to prosty program do tworzenia pulpitowych przypomnień o dowolnych wydarzeniach. Oferuje ciekawy, minimalistyczny interfejs oraz kilka opcji związanych z powtarzalnością zapisywanych wydarzeń. Wykonane czynności możemy ręcznie przenieść na listę ukończonych; wówczas istnieje także opcja ich wznowienia z nową datą, by nie musieć wprowadzać opisu danego przypomnienia od nowa. Całość działa bardzo sprawnie i choć oferuje jedynie podstawowe opcje, jest ciekawą propozycją dla wszystkich użytkowników szukających przede wszystkim prostego w obsłudze programu.

Aby dodać nowe wydarzenie do listy, należy skorzystać z przycisku „+” znajdującego się w prawej, górnej części głównego okienka. Zostaniemy wówczas przeniesieni do niewielkiego kreatora, w którym możliwe będzie wprowadzenie opisu wydarzenia, podanie jego cykliczności oraz ustawienie konkretnego czasu (z dokładnością do sekund) i powiadomienia. W zależności od wybranego rodzaju powtórzeń, konieczne będzie podanie konkretnej daty oraz interwałów pomiędzy kolejnymi powtórzeniami (na przykład codziennie lub co tydzień czy miesiąc). W przypadku powiadomień (z których można również zrezygnować), dostępne jest ustawienie domyślne lub własne, w przypadku którego możemy ręcznie wskazać programowi ulubiony plik MP3 z dźwiękiem, który będzie rozbrzmiewać jako alarm.

Po zapisaniu wydarzenia, pojawia się ono na liście, gdzie wyświetlane jest odliczanie czasu do najbliższego powtórzenia wydarzenia cyklicznego lub konkretnej daty, w przypadku jednorazowego zapisu. Z poziomu wspomnianej listy możemy również bezproblemowo usuwać i modyfikować wpisy.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, konieczne jest kliknięcie ikony ustawień (w prawym górnym rogu okna), a następnie wybranie “Polish” z rozwijanego menu pozycji “Language”.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Wise ReminderWise Reminder 1.37.92
Wersja stabilna
1.89 MB | 2020-05-27

Ilość pobrań: 446 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
Wise Reminder
avatararrow
~lucky | 2016.01.08 12:32
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
instalowałem już dwukrotnie ,niestety daty wprowadzane do terminarza nie są ustawiane po przez wise reminder w kolejności dnia,tygodnia itd.
Wise Reminder 1.21.58