w
googluj
pl

NoteCase Pro 4.0.1


NoteCase Pro to niewielki, ale bardzo funkcjonalny program do zarządzania notatkami. Z jednej strony oferuje bardzo prosty interfejs, który pozwala na bardzo szybkie i intuicyjne dodawanie nowych wpisów, z drugiej zaś – całkiem rozbudowane możliwości, dzięki którym w treści samych notatek będą mogły znaleźć się również obrazki czy hiperłącza. Sam tekst natomiast, może być bardzo szczegółowo formatowany (obecne tu możliwości czasem nawet wybiegają ponad te dostępne w podstawowych edytorach tekstu). Dodajmy kilka opcji widoków, możliwość instalacji wtyczek oraz dopracowaną instrukcję obsługi (tylko w języku angielskim) i powstaje całkiem ciekawa propozycja menadżera codziennych zapisków.

Jak wspomniano wcześniej, główna obsługa nie niesie ze sobą żadnych wyzwań: dodawanie nowej notatki to wybór odpowiedniej opcji z menu, a następnie uzupełnienie treścią obszaru roboczego. Można tu swobodnie korzystać z dodatkowych multimediów, na przykład wkleić ze schowka grafikę znalezioną uprzednio w Internecie. Narzędzia edycyjne, dzięki którym zmienimy formatowanie tekstu, znajdują się w górnej części, w formie ikonek na pasku narzędzi. Część z nich bezpośrednio wpływa na notatkę, niektóre natomiast (w tym edytor kolorów), uruchamiane są w dodatkowych oknach, skąd wybieramy szczegółowe opcje.

Z elementów obsługi warta uwagi jest także forma prezentacji kolejnych notatek, które zrealizowana została w formie kart. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala bardzo szybko przełączać się pomiędzy różnymi zapiskami (np. w celu porównania niektórych informacji). Liczne opcje konfiguracyjne widoków dodatkowo sprawiają, że program może stanowić ciekawą propozycję dla wszystkich użytkowników lubiących personalizację.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Ograniczenia!
Aplikacja funkcjonuje w jednym z dwóch trybów:
• Lite, w którym użytkownik ma możliwość tworzenia nieograniczonej liczby notatek przy ograniczonych możliwościach aplikacji,
• Trial, w którym użytkownik może wykorzystywać wszystkie funkcje programu, ale liczba notatek ograniczona jest do 10. „Trial” nie oznacza w tym przypadku wersji ograniczonej czasowo działaniem.
Aby znieść powyższe ograniczenia, konieczne jest wykupienie płatnej licencji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
NoteCase ProNoteCase Pro 4.0.1
Wersja stabilna 32-bitowa
33.4 MB | 2015-05-19
NoteCase Pro 4.0.1
Wersja stabilna 64-bitowa
22.6 MB | 2015-05-19

Ilość pobrań: 517 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
NoteCase Pro