w
googluj

SSuite Year and Day Planner 1.2


SSuite Year and Day Planner to prosty kalendarz pozwalający zaplanować wydarzenia w nadchodzącym miesiącu. Cechuje się stosunkowo łatwą obsługą, ale jednocześnie dostępnością jedynie podstawowych opcji. Polecić go można głównie mało wymagającym użytkownikom, którzy cenią sobie brak skomplikowania programu, choć w tym przypadku kosztem jego możliwości. W programie będziemy mogli stworzyć nowe wydarzenia trwające konkretny czas, nadawać im tytuły oraz dodatkowe opisy, jednak główna funkcjonalność na tym się kończy.

Obsługa jest prosta i intuicyjna, choć wygląd interfejsu również jest kontrowersyjny. Z jednej strony nie jest „szary i nudny”, ale z drugiej – jego wizualna atrakcyjność jest raczej wątpliwa, ponieważ większość czcionek czy stylów przycisków jest jak na dzisiejsze standardy raczej przestarzała. Co ciekawe, producent nie zdecydował się udostępnić użytkownikowi jakichkolwiek skórek, zatem od początku skazani jesteśmy na różowo-łososiową kolorystykę, która zapewne prędzej przypadnie do gustu paniom. Z tego samego powodu nie będzie się dało dostosować programu do wyglądu najnowszych systemów operacyjnych, co wizualnie może się trochę „gryźć”.

Pomijając aspekty estetyczne, które są przecież kwestią gustu, aplikacja jest poprawnym, ale mało zaawansowanym kalendarzem. Tak jak wspomniano na wstępie, jej zalety docenią głównie osoby ceniące sobie ponad wszystko brak zaawansowanych opcji. Dużo bardziej rozbudowanym rozwiązaniem (a naszym zdaniem niekoniecznie trudniejszym w obsłudze) jest choćby dostępny darmowo, cieszący się dużą popularnością, Kalendarz Google – dostępny w formie aplikacji webowej, a w naszej bazie w wersji dla systemu Android.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
SSuite Year and Day PlannerSSuite Year and Day Planner 1.2
Wersja stabilna
0.59 MB | 2016-09-04

Ilość pobrań: 204 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
SSuite Year and Day Planner