w
googluj

YouTube Song Downloader 2024 24.0

YouTube Song Downloader to program do pobierania muzyki z serwisu YouTube. Jest to kolejny z serii przydatnych programów użytkowych firmy Abelssoft - łączy w sobie zalety menedżera pobierania i narzędzia do konwertowania danych. Wyróżnia się stabilnym i bezproblemowym działaniem, spełniając bardzo dobrze swoje zadanie. Co ciekawe, aplikacja pozwala także na ściąganie teledysków oraz innych plików wideo.

Program posiada elegancki, prosty w obsłudze interfejs. Po lewej stronie głównego okna znajdziemy wszystkie istotne funkcje. Przed rozpoczęciem pobierania, warto przejść na kartę Ustawienia. Zmienimy na niej docelowe formaty wideo (AVI, MP4, FLV) i audio (MP3, OGG), jakość ściąganych plików oraz katalogi, do których będą zapisywane dane. Do dyspozycji mamy wygodną wyszukiwarkę, za pomocą której znajdziemy interesujące nas utwory. W dodatkowym oknie możemy przesłuchać wybrane pozycje oraz rozpocząć kopiowanie piosenek na dysk twardy. Kolejną wartą uwagi cechą aplikacji, jest możliwość ściągania całych albumów - wystarczy wpisać odpowiednią nazwę w pole wyszukiwania i wybrać interesujące nas piosenki, a narzędzie zajmie się resztą.

YouTube Song Downloader posiada panel, w którym zobaczymy postęp ściągania danych. Aktywne zadania możemy w dowolnym momencie anulować, natomiast utwory, które są już na dysku podejrzymy w Eksploratorze Windows, klikając na przyciski "Otwórz folder wideo" bądź "Otwórz folder audio". Program posiada uproszczony edytor tagów, umożliwiający zmienienie podstawowych informacji o utworze (tytuł, artysta, album) i tym samym - zachowanie porządku w kolekcji muzycznej.

Uwaga!
Razem z programem instalowany jest K-Lite Codec Pack. Użytkownikom posiadającym ten zestaw kodeków radzimy nie instalować aplikacji - mogą bowiem wystąpić problemy z kompatybilnością.

Ograniczenia!
Program jest dostępny bezpłatnie (licencja adware). W oknie wyświetlane są reklamy Amazon, a przy jego zamykaniu wyświetlane jest przypomnienie o możliwości wykonania donacji. Jedynym warunkiem, umożliwiającym nieodpłatne korzystanie z aplikacji, jest dokonanie rejestracji podczas pierwszego uruchomienia. Wystarczy podać adres e-mail, imię i nazwisko oraz zaczekać na pobranie kodu seryjnego. Wybór zatwierdzamy przyciskiem Odblokuj. W razie jakichkolwiek problemów, należy sprawdzić skrzynkę poczty elektronicznej i skopiować kod z treści wiadomości.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu powinno zostać załadowane automatycznie. Jeśli to nie nastąpi, należy otworzyć kartę z ustawieniami oraz w polu wyboru języka wybrać pozycję "Polish [pl]".

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (18 głosów)

Strefa Download programu
YouTube Song DownloaderYouTube Song Downloader 2024 24.0
Wersja stabilna
180 MB | 2023-12-16

Ilość pobrań: 10681 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (3)
YouTube Song Downloader
avatararrow
~anjuanna | 2014.03.09 17:10
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
tragedia tytuly sie nie zgadzaja koniecznosc rejestracji a pozniej byca zaspamianym przez reklamy
YouTube Song Downloader 2013 Build 9.2
avatararrow
~sas | 2013.12.07 17:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
wszystko niby dobrze ale tytuły piosenek nie zgadzają sie ze zawartością, szkoda bo program fajny ale w tym momencie bezużyteczny.
YouTube Song Downloader 2013 Build 9.2
avatararrow
~akiz | 2012.06.13 09:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Witam
program superowy po krótkiej rejestracji automatycznie sam wkleja kod aktywacyjny
szybciutko ściąga w bardzo dobrej jakości muzę lub film z youtube.
polecam godny zainteresowania
YouTube Song Downloader 2012 Build 8.4