w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 241
Wszystkich postów: 904369
Wszystkich tematów: 127545

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6570 dni

GetGo YouTube Downloader 2.0.2.2101

GetGo YouTube Downloader to przyjazne narzędzie do pobierania plików multimedialnych z popularnych serwisów internetowych: YouTube, MetaCafe, DailyMotion. Aplikacja automatycznie dobiera najlepszą jakość nagrania - możemy ściągać wideo w formacie Full HD (1080P). Całość wyróżnia się szybkim, bezawaryjnym działaniem.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nie sprawi problemów początkującym użytkownikom komputera. Wystarczy wkleić odnośnik do filmu (należy go po prostu skopiować z okna przeglądarki internetowej), wybrać docelowy katalog na dysku twardym oraz ustalić format wyjściowy. Wybór w tym zakresie jest dosyć spory, głównie za sprawą wbudowanego konwertera. Aplikacja pozwala na zapisanie plików AVI, MP4, WebM, FLV, WMV, MP3. Co ciekawe, nagrania mogą być "w locie" dostosowane do urządzeń multimedialnych, takich jak: iPhone, iPod, PlayStation Portable. Pobieranie rozpoczynamy naciskając na przycisk START. O statusie pobierania będziemy informowani za pomocą paska postępu. Pomocny może być także wskaźnik czasu, który upłynął od początku przetwarzania danych.

Program posiada kilka podstawowych opcji konfiguracyjnych. Warte uwagi są przede wszystkim powiadomienia dźwiękowe i tekstowe (po zakończeniu ściągania, na pulpicie zostanie wyświetlone okno z odnośnikiem do katalogu na dysku). W razie potrzeby możemy także skorzystać z serwerów pośredniczących typu proxy - wystarczy podać adres, port, nazwę użytkownika i hasło. GetGo YouTube Downloader jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware.

Uwaga!
Podczas instalacji, kreator proponuje zmianę strony domowej oraz skopiowanie na dysk paska narzędziowego Ask Toolbar. Nie jest to element konieczny do poprawnego działania aplikacji i radzimy go zignorować (naciskamy przycisk "Decline" i odznaczamy odpowiednie opcje).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
GetGo YouTube DownloaderGetGo YouTube Downloader 2.0.2.2101
Wersja stabilna
9.88 MB | 2015-05-03

Ilość pobrań: 3017 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (2)
GetGo YouTube Downloader
avatararrow
~are | 2014.11.06 21:58
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
szkoda ze nie po Polsku
GetGo YouTube Downloader 1.8.0.1577
avatararrow
~Krom | 2014.07.22 03:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dobry, pobiera tylko nieco wolniej niż świetny JDownloader, który niestety ostatnio ma jakieś problemy nawet z uruchomieniem, przynajmniej u mnie pod Win 8.1.
GetGo YouTube Downloader 1.8.0.1577