w
googluj

Advanced Installer 21.8.2


Advanced Installer to rozbudowany program, przy pomocy którego możliwe jest tworzenie funkcjonalnych instalatorów aplikacji i dodatków. Ze względu na oferowaną ilość szczegółowych opcji, jest to propozycja odpowiednia głównie dla deweloperów programów oraz programistów-amatorów, nie zaś przeciętnych użytkowników komputera, którzy mogliby się w gąszczu jego możliwości najzwyczajniej zagubić. Z tego względu przed skorzystaniem z programu warto zapoznać się z informacjami o jego możliwościach na stronie producenta, dzięki czemu na poszczególnych etapach tworzenia nowych instalatorów, będziemy lepiej orientować się w znaczeniu wybieranych preferencji.

Od strony użytkowej Advanced Installer prezentuje się nowocześnie. Główne okno programu to interfejs oparty na chowanej wstążce oraz dużym menu pozwalającym wybrać początkową konfigurację kreatora, w zależności od typu programu czy dodatku, którego instalator będziemy chcieli utworzyć. Do dyspozycji mamy wiele opcji, w tym te związane z pakietami .NET oraz pakietami Javy. W kolejnych krokach kreatora i ustawień będziemy mogli wpłynąć na całą masę parametrów, uzależniając tym samym tworzony pakiet instalacyjny od systemu operacyjnego użytkownika docelowego czy też wersji oprogramowania, które mają być dla niego dostępne. Tworzony projekt można w każdej chwili zapisać, by edytować go dalej w przyszłości.

Gotowy zestaw ustawień można aktywować i utworzyć z niego instalator. Będzie to plik MSI, który jest plikiem wykonywalnym i jego uruchomienie wystarczy do aktywowania instalacji wybranych przez nas pakietów i danych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
Advanced InstallerAdvanced Installer 21.8.2
Wersja stabilna
262 MB | 2024-06-13

Ilość pobrań: 459 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Advanced Installer