w
googluj
pl

Smart Install Maker 5.04


Smart Install Maker to sprytny i lekki program służący do tworzenia pakietów instalacyjnych w kilku prostych krokach. Choć aplikacja jest łatwa w obsłudze i przyjazna użytkownikowi, za jej pomocą można kompilować naprawdę złożone i funkcjonalne instalatory.

Po określeniu podstawowych danych pakietu instalacyjnego (takich jak nazwa i wersja produktu) oraz wczytaniu wchodzących w jego skład plików, możemy zająć się bardziej zaawansowanymi funkcjami Smart Install Makera. Należą do nich:
• określanie wymagań co do wersji systemu Windows, automatycznie weryfikowanych przez gotowy instalator,
• projektowanie kolejnych okien dialogowych pakietu instalacyjnego, w tym okien prezentujących licencję użytkownika, a także całego interfejsu instalatora, łącznie z szatą graficzną i logo oraz wstępnym wyborem języków,
• określanie ścieżek instalacyjnych (także wymuszanych, niezależnych od decyzji użytkownika) oraz akcji do podjęcia po zakończeniu instalacji (uruchomienie programu lub restart systemu),
• możliwość zabezpieczenia instalatora hasłem,
• dodawanie wpisów programu do rejestru systemu Windows, a także automatyczne wykonywanie działań w linii poleceń i konfigurowanie plików INI.

Za pomocą aplikacji możemy tworzyć również funkcjonalne deinstalatory, usuwające zarówno pliki, jak i wpisy w rejestrze Windows oraz ustawienia konfiguracyjne.

Small Install Maker to narzędzie godne polecenia zarówno samodzielnym twórcom oprogramowania, jak i działającym w tej branży firmom. Dzięki instalatorom tworzonym w testowanym programie, pierwsze zetknięcie użytkownika z produktem z pewnością przebiegnie pomyślnie.

Ograniczenia!
Funkcjonalność testowanej wersji Trial jest ograniczona do 30 dni. Po tym czasie należy wykupić licencję na użytkowanie programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
Smart Install MakerSmart Install Maker 5.04
Wersja stabilna
1.53 MB | 2013-08-16

Ilość pobrań: 833 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Smart Install Maker