w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 484
Wszystkich postów: 944671
Wszystkich tematów: 141753

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni
pl

Lazesoft Recovery Suite Professional Edition 4.3.1


Lazesoft Recovery Suite Professional Edition to pakiet narzędzi do klonowania dysków, odzyskiwania danych, przywracania systemu oraz haseł kont użytkownika w specjalnej edycji, która pozwala na komercyjne wykorzystanie możliwości aplikacji. Jest to zestaw najpotrzebniejszych narzędzi i kreatorów, który pozwala w szerokim zakresie zarządzać wymienionymi obszarami, które mają związek przede wszystkim z bezpieczeństwem. Nie bez znaczenia jest też tutaj duża wygoda obsługi oraz ogólna intuicyjność.

Po uruchomieniu aplikacja wyświetla menu główne, z poziomu którego wybrać możemy włączenie jednej z kilku głównych opcji. Pierwszy przycisk pozwoli wypalić bootowalną płytę lub pamięć USB, dzięki której zyskamy dostęp do odzyskiwania systemu oraz haseł użytkowników. Jeśli nie chcemy tworzyć bootowalnego nośnika, do naszej dyspozycji pozostają dwa moduły, które związane są z pracą dysków twardych. Mowa tu przede wszystkim o zarządzaniu obrazami, partycjami oraz klonowaniem i odzyskiwaniem danych. Wyświetlane w kolejnych oknach kreatory przeprowadzają użytkownika przez niezbędne kroki, informując go przy tym o kolejno wykonywanych czynnościach. Każda z funkcji jest bogata w opcje. Odzyskiwanie danych może być na przykład różnego typu (w zakresie dokładności, np. szybkie lub szczegółowe), z kolei klonowanie dotyczyć może zarówno całych fizycznych dysków, jak i jedynie wybranych partycji.

Do wad pakietu można zaliczyć jedynie wygląd niektórych elementów interfejsu. Pogrubione czcionki menu oraz nieco zbyt ozdobne elementy wykresów są naszym zdaniem nieuzasadnione, ale trzeba przyznać, iż nie wpływają negatywnie na ogólny odbiór programu. Dlatego ostateczną ocenę pozostawiamy użytkownikom, którzy na pewno nie będą żałować, jeśli wybiorą opisywany program do testów.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się także tylko minimalnie okrojona, względem opisywanej edycji Professional, specjalna wersja programu Lazesoft Recovery Suite Home Edition, która pozwala na całkowicie darmowe wykorzystanie aplikacji do celów niekomercyjnych.

Ograniczenia!
Demonstracyjna wersja nie pozwala na wykorzystanie wszystkich opcji dostępnych w pełnej wersji programu. Niestety producent nie podaje oficjalnej listy wyłączonych funkcji; trzeba „odkryć je” samemu. W czasie tworzenia powyższej recenzji, wersja demo nie nakładała jednak bardzo restrykcyjnych ograniczeń i umożliwiała swobodne przetestowanie aplikacji. By odblokować wszystkie funkcje konieczne jest wykupienie licencji poprzez proces rejestracji użytkownika.

Spolszczenie!
Niestety nie wszystkie elementy interfejsu zostały prawidłowo przetłumaczone z języka angielskiego. Brak tłumaczeń dotyczy czasem całych modułów. Anglojęzyczna pozostaje także instrukcja obsługi.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Lazesoft Recovery Suite Professional EditionLazesoft Recovery Suite Professional Edition 4.3.1
Wersja stabilna
73.4 MB | 2019-01-07

Ilość pobrań: 455 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Lazesoft Recovery Suite Professional Edition