w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 510
Wszystkich postów: 944663
Wszystkich tematów: 141753

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

MiTeC DirList 1.3.0.0


MiTeC DirList to nieduży program do tworzenia listy ścieżek wszystkich plików wybranego folderu. Może się okazać przydatnym narzędziem zarówno do celów archiwizacyjnych, czy też dalszej analizy zapisywanych na komputerze dokumentów. Jest bardzo szybki w działaniu, a intuicyjny (choć niekoniecznie najnowocześniejszy) interfejs znacznie ułatwia pracę, dzięki czemu nawet przy pierwszym kontakcie z aplikacją, łatwo ją obsłużyć bez konieczności sięgania do jakiejkolwiek instrukcji (to dość ważne, ponieważ bezpośrednio w programie nie znajdziemy żadnego podręcznika, a na stronie producenta tylko nieliczne informacje).

Po uruchomieniu programu, automatycznie wyświetlany jest pogląd listy folderów znajdujących się na dysku C komputera. Przeglądarka przypomina standardowy, systemowy eksplorator i rzeczywiście bardzo podobnie się ją obsługuje. W górnej części możemy przełączać się pomiędzy innymi partycjami dysków, z kolei kliknięcie dowolnego folderu w głównym widoku, przeniesie użytkownika do jego wnętrza, uznając tę lokalizację za domyślną. Na tym etapie możemy również skorzystać z dodatkowych opcji dostępnych poniżej eksploratora. Najciekawsza wydaje się możliwość uwzględnienia na liście tylko tych plików, które zawierają w nazwie wybraną frazę lub są konkretnego rozszerzenia.

Kiedy wszystkie ustawienia są gotowe, pozostaje nam już tylko skorzystać z przycisku „Start”, by wygenerować listę plików. Program automatycznie zmienia widok na drugą z trzech głównych zakładek, gdzie możemy wpłynąć na szczegóły wizualne związane z tworzoną listą. Do dyspozycji jest wybór kolumn z atrybutami plików, kolorystyka oraz format raportu (HTML lub CSV). Ostatnia z zakładek wyświetla gotową listę, którą można z tego poziomu przejrzeć i wydrukować.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
MiTeC DirListMiTeC DirList 1.3.0.0
Wersja stabilna
0.99 MB | 2018-02-26

Ilość pobrań: 183 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
MiTeC DirList