w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 599
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Active@ UNDELETE Professional 24.0.1.0


Active@ UNDELETE Professional to rozbudowany program do odzyskiwania utraconych plików. Pozwala przywrócić dane z poszczególnych partycji oraz całych dysków, a także cofać wprowadzane na partycjach zmiany. Wszystko odbywać się może w jednym z obsługiwanych systemów plików: NTFS, FAT, FAT32, exFAT, HFS+, Ext2/Ext3/Ext4, bądź UFS. Obsługiwana jest cała masa formatów plików multimedialnych, w tym zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów pakietów biurowych, archiwów, elektronicznych książek i innych. Nie licząc kilku ograniczeń związanych z obsługą macierzy RAID (pełną funkcjonalność w tym zakresie producent zarezerwował dla najbogatszej wersji programu), dostajemy maksymalnie wyposażony program z oferty.

Wśród możliwości programu znajdziemy przede wszystkim obsługę wolumenów dynamicznych, dysków zewnętrznych, odzyskiwanie zaszyfrowanych plików, zaawansowane wyszukiwanie na podstawie nazwy dokumentu, daty powstania lub innych cech, częściową obsługę macierzy RAID, ale również w pełni funkcjonalny menadżer dysków (z dostępnymi opcjami tworzenia i usuwania partycji z dysków oraz zmieniania ich parametrów). Interfejs programu jest raczej typowy dla takiego rodzaju aplikacji, co oznacza, że połączono tutaj czytelność głównego obszaru roboczego z wygodnymi w obsłudze ikonami na pasku narzędzi w górnej części. Nietypowa i ciekawa jest tutaj obsługa kart oraz opcje zgrupowane w formie przycisków po lewej stronie. Obsługa wszystkich elementów jest w pełni intuicyjna; niektóre narzędzia funkcjonują w formie kreatorów, co dodatkowo utrudnia popełnienie jakiegokolwiek błędu w konfiguracji, eliminując możliwość pominięcia któregokolwiek istotnego dla danego procesu kroku.

Podczas poznawania aplikacji, warto zwrócić uwagę na sekcję pomocy, a głównie krótkich tutoriali filmowych, dostępnych na stronie producenta. Komentarz jest co prawda jedynie anglojęzyczny, ale bardzo prosty w formie, przez co powinien być zrozumiały także dla osób posługujących się tym językiem mniej biegle.

Ograniczenia!
Darmowa, demonstracyjna wersja w praktyce uniemożliwia swobodne korzystanie z programu zgodnie z przeznaczeniem: głównym ograniczeniem jest tutaj rozmiar odzyskiwanych plików, który wynosi zaledwie 64kB. Dodatkowo wyłączone są również niektóre funkcje, w tym organizer plików, czy funkcja przywracania usuniętych partycji.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (10 głosów)

Strefa Download programu
Active@ UNDELETE ProfessionalActive@ UNDELETE Professional 24.0.1.0
Wersja stabilna
30.86 MB | 2024-02-17

Ilość pobrań: 352 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Active@ UNDELETE Professional