w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 181
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni

Permissions Time Machine Lite 2.2


Permissions Time Machine Lite to niewielki program, dzięki któremu przywrócimy standardowe ustawienia zezwoleń (atrybutów) dla użytkowników, plików, katalogów, usług, drukarek, procesów, kluczy rejestru, obiektów WMI i partycji, eliminując tym samym sytuacje, w których system informuje nas o błędach przy otwieraniu plików, na przykład komunikatem „Odmowa dostępu”. Narzędzie jest dość proste w obsłudze i pozwala, poruszając się po wygodnym, okienkowym interfejsie, łatwo nadawać odpowiednie zezwolenia użytkownikom komputera.

Do najważniejszych opcji należy możliwość jednoczesnej obsługi kilku kont użytkownika, funkcja wskazania pierwotnego właściciela danego pliku czy usługi oraz „grupowe” przetwarzanie informacji, np. jednoczesne odblokowywanie dostępu do wszystkich drukarek, procesów lub nawet wszystkich obsługiwanych przez program obszarów. Większość z tych czynności, o ile nie chcemy stworzyć innych uprawnień według własnego pomysłu, a jedynie przywrócić te standardowe, sprowadza się do użycia jednego przycisku, który automatycznie wprowadzi za nas odpowiednie atrybuty do każdego pliku/usługi z osobna.

Przydatna może się okazać możliwość zapisywania wszystkich działań aplikacji w formie pliku LOG, który następnie można wyeksportować, by w przyszłości go odczytać lub zapisać w celach archiwizacyjnych. Wadą jest brak czytelnej instrukcji obsługi bezpośrednio w aplikacji. Również na stronie producenta znajdziemy jedynie niewielki tutorial w formie zrzutów ekranu bez komentarza słownego.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Permissions Time Machine LitePermissions Time Machine Lite 2.2
Wersja stabilna
1.85 MB | 2015-12-18

Ilość pobrań: 131 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Permissions Time Machine Lite