w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 211
Wszystkich postów: 920885
Wszystkich tematów: 133431

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7691 dni

Detect It Easy 1.01


Detect It Easy (DIE) to niewielki program wyświetlający szczegóły dowolnego pliku na dysku. Stworzony został głównie w celu „prześwietlania” plików programów, by na przykład dowiedzieć się w jakim języku stworzona została aplikacja, którą dysponujemy jedynie w formie pliku EXE. Jest to aplikacja szybka w działaniu, a jej interfejs prezentuje się nowocześnie (w dodatku można w dość szerokim zakresie zmieniać jego wygląd), przez co całość prezentuje się dobrze i może być ciekawym narzędziem, które na stałe zagości w spisie programów użytkownika zainteresowanego szczegółami plików komputera.

Obsługa, jak i możliwości programu, również jest prosta – wystarczy wskazać plik, który chcemy przeanalizować, aby na ekranie wyświetliły się wszystkie uzyskane z niego szczegóły. Importowanie odbywać się może zarówno z wykorzystaniem wbudowanego eksploratora (wykorzystywany jest jego systemowy wygląd) lub dużo wygodniej, z wykorzystaniem technologii „drag&drop” – przeciągnij i upuść. Kiedy na ekranie wyświetlone są już informacje o pliku, korzystając z dodatkowych przycisków mamy możliwość zdobycia dodatkowych danych, na przykład wyświetlenia pliku w formie szesnastkowej (HEX) po kliknięciu przycisku z literą „H”.

Do wad programu można zaliczyć brak możliwości powiększania okienka. Prezentowane dane zapisane są dość drobnym drukiem, a często lista podstawowych informacji o pliku wykracza poza okno, w którym się znajduje, wymagając przewijania listy rolką myszy. To mało wygodne rozwiązanie, w sytuacji, kiedy problem mógłby zostać wyeliminowany poprzez powiększenie okna.

Uwaga!
• Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.
• W pobieranej paczce dostępna jest również wersja Lite; dostarcza tylko podstawowych informacji o analizowanym pliku.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Detect It EasyDetect It Easy 1.01
Wersja stabilna
9.67 MB | 2019-01-07

Ilość pobrań: 200 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Detect It Easy