w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 427
Wszystkich postów: 962477
Wszystkich tematów: 166770

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

DiskCat 0.9.8.9


DiskCat to prosty program do katalogowania i wyszukiwania plików zapisanych na płytach CD, DVD., pamięciach przenośnych czy dyskach twardych. Ułatwi znalezienie interesujących nas dokumentów, niezależnie od poziomu skomplikowania katalogów, jak również bez konieczności każdorazowego wkładania płyty czy pendrive’a do komputera, by przejrzeć jego zawartość (baza danych tworzona jest na dysku komputera i mamy do niej dostęp w dowolnym momencie).

Obsługa aplikacji jest prosta, ponieważ główna jej funkcjonalność jest w wysokim stopniu zautomatyzowana. W pierwszym kroku należy włożyć do komputera interesujący nas nośnik danych oraz wybrać go z listy, jako źródło do stworzenia bazy. Następnie wystarczy uruchomić proces jej tworzenia, aby automatyka aplikacji przejrzała wszystkie elementy w podkatalogach podanej ścieżki, spisując je na listę. Etap ten może być czasochłonny (zależy w głównej mierze od liczby plików w podanej lokalizacji, ale także wydajności wybranego nośnika). Kiedy lista zostanie ostatecznie stworzona, zostaniemy o tym poinformowani, a dane wyświetlą się na ekranie. Od teraz swobodnie możemy korzystać z wyszukiwarki, a kolejne listy ładować do aplikacji już niezależnie od obecności płyty czy pamięci flash w komputerze.

Program jest dobrą alternatywą dla czasochłonnego przeszukiwania zawartości płyt czy pendrive’ów ręcznie za każdym razem, gdy potrzebujemy danych na nich zapisanych. Dużo łatwiej wykorzystać wyszukiwarkę, a dopiero potem sięgnąć do szuflady po odpowiedni nośnik, na którym znajdziemy interesujące nas dane, zgodne ze znalezionymi wynikami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
DiskCatDiskCat 0.9.8.9
Wersja stabilna
1.5 MB | 2016-03-10

Ilość pobrań: 154 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
DiskCat