w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 203
Wszystkich postów: 920884
Wszystkich tematów: 133430

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7691 dni

NoVirusThanks AutoRun.Inf Remover 1.1.0.0


NoVirusThanks AutoRun.Inf Remover – program pozwalający automatycznie wykryć i docelowo usunąć pliki AutoRun.inf ze wszystkich podłączonych do komputera nośników przenośnych, takich jak bootowalne pamięci USB czy dyski zewnętrzne. Aplikacja sprawnie skanuje listę podłączonych peryferiów, następnie analizuje ich zawartość i wyświetla na liście wykryte pliki, które można usunąć, a w konsekwencji pozbawić zewnętrzny nośnik możliwości automatycznego uruchamiania konkretnej operacji bezpośrednio po podłączeniu do komputera.

Może się to okazać prostym rozwiązaniem problemu uruchamiania bez wiedzy użytkownika programu znajdującego się na pendrivie (może być to np. szkodliwe oprogramowanie). Obsługa opisywanej aplikacji jest prosta i nie powinna być wyzwaniem nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Interfejs jest maksymalnie funkcjonalny, składa się właściwie tylko z tabeli wynikowych plików (to rozwiązanie typowe dla tego producenta). Po uruchomieniu programu, pierwsze skanowanie wykonywane jest automatycznie, kolejne można jednak również zainicjować ręcznie (np. gdy podepniemy do komputera nowy nośnik zewnętrzny, który siłą rzeczy nie brał udziału w pierwszej analizie). Wyniki skanowania na bieżąco wyświetlane są w głównym okienku, a stan całej operacji sygnalizowany w dolnej części (np. brak wykrycia plików AutoRun.inf).

Gdy pliki są już wyświetlone na liście, możemy przeglądać je, sortując według dowolnej z kolumn, a wybierając opcję z menu kontekstowego (kliknięcie prawym przyciskiem myszy na dowolnym elemencie listy), wyświetlić szczegółowe informacje, sumę kontrolną MD5 lub usunąć wybrany plik – zgodnie z głównym zadaniem aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
NoVirusThanks AutoRun.Inf RemoverNoVirusThanks AutoRun.Inf Remover 1.1.0.0
Wersja stabilna
1.32 MB | 2016-02-02

Ilość pobrań: 154 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
NoVirusThanks AutoRun.Inf Remover