w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 339
Wszystkich postów: 928376
Wszystkich tematów: 135906

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

RecentX 5.0.9


RecentX – program dający dostęp do ostatnio otwieranych plików, folderów stron internetowych oraz umożliwiający tworzenie historii systemowego schowka. Dodatkowo pozwala zawężać listy plików tylko do konkretnych typów, tak by na przykład wyświetlić jedynie pliki muzyczne, zdjęcia czy też dokumenty. Na co dzień to bardzo wygodny w użyciu program, który w rękach każdego użytkownika będzie mógł się okazać przydatny. Stanowi duże rozszerzenie możliwości systemowego rozwiązania tego typu, które zapamiętuje ostatnio używane pliki, jednak nie gromadzi o nich tak wiele informacji, jak w tym przypadku.

Obsługa jest przy tym równie prosta. Wystarczy uruchomić program, aby zyskać dostęp do historii wszystkich opisanych wyżej elementów. Co ciekawe, dane związane z plikami, folderami i historią internetową dostępne są od razu od uruchomienia, natomiast historia schowka będzie zapamiętywana dopiero od momentu instalacji i podczas działania aplikacji. Program wyświetla gromadzone informacje z podziałem na kategorie, które reprezentowane są przez kolejne zakładki. Przełączając się pomiędzy nimi będziemy więc mogli swobodnie przełączać się pomiędzy widokami plików, folderów, schowka czy też historii internetowej. Same pliki wyświetlane są w formie czytelnej tabeli, w której prócz nazwy, znajdziemy również dokładną lokalizację (ścieżkę dostępu). W przypadku każdego pliku czy też adresu internetowego, dostępnych jest kilka dodatkowych opcji, na przykład możliwość bezpośredniego skopiowania.

Warto dodać, iż program podczas działania nie zabiera wielu systemowych zasobów, zatem powinien być w pełni użyteczny nawet na mniej wydajnych maszynach. Wygodny w użyciu jest miniaturowy pasek skrótów, który można swobodnie przemieszczać po pulpicie i tym samym uzyskać dostęp do wybranych zakładek aplikacji szybciej, niż wywołując program myszą z paska zadań. Podczas korzystania warto zajrzeć do ustawień, gdzie znajdziemy między innymi możliwość wybrania skrótów klawiaturowych, którymi uruchomimy wybrane zakładki (domyślnie funkcja ta jest wyłączona).

Portable:
http://www.conceptworld.com/Downloads/RecentX/RecentXProgramFiles.zip

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
RecentXRecentX 5.0.9
Wersja stabilna
19.2 MB | 2018-12-27

Ilość pobrań: 84 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
RecentX