w
googluj
pl

Clementine 1.3.1


Clementine to prosty, a zarazem mający wiele ciekawych funkcji odtwarzacz plików audio. Jego twórcy tworząc go inspirowali się programem Amarok (linuksowym odtwarzaczem dla środowiska KDE) mając przede wszystkim na uwadze szybkość działania oraz bardzo łatwy w użytkowaniu interfejs aplikacji.

Dosyć przydatną w ostatnich czasach funkcją jest integracja programu z Last.fm i słuchanie radia przez Clementine. Kolejną ciekawą możliwością programu jest pobieranie z Internetu okładek płyt audio i wyświetlanie ich w trakcie odtwarzania muzyki.

Program odtworzy takie typy plików audio jak MP3, Ogg Vorbis, Ogg Speex, FLAC i AAC. Ponadto pozwala także na edycję tagów w plikach MP3 oraz OGG.

Dzięki temu, że aplikacja ta jest napisana pod bibliotekami QT4, staje się ona multiplatformowa (zamieszczona tutaj wersja jest jednak przeznaczona tylko dla systemu Windows).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
ClementineClementine 1.3.1
Wersja stabilna
20.9 MB | 2016-04-22
przejdź
Clementine Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji
przejdź Clementine dla Android

Ilość pobrań: 1476 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Clementine
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.13 14:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Użyteczny program, jednak trzeba trochę z nim posiedzieć. Niekoniecznie do prostego odtwarzania pojedynczych ścieżek audio - do tego są bardziej poręczne programy. Przy ustawieniu na porogram domyślny do muzyki zamienia wszystkie ikony audio na rysunek mandarynki, co zmniejsza czytelność na dysku niestety.
Clementine 1.3.1