w
googluj
pl

Muzo 0.1.7


Muzo to narzędzie pozwalające na odtwarzanie muzyki. Program działa w trybie online - utwory są przesyłane strumieniowo do komputera. Użytkownik ma możliwość słuchania nagrań wybranego artysty oraz skorzystania z gotowych kanałów radiowych (rock, dance, blues, hip hop, muzyka klasyczna, jazz, pop, gospel i inne). Baza składa się z ponad miliona nagrań i nieustannie się powiększa.

Obsługa programu jest niezwykle prosta. Interfejs przypomina w dużej mierze iTunes oraz inne popularne odtwarzacze. Po lewej stronie znaleźć można odnośniki do podstawowych modułów programu oraz stworzone przez użytkownika listy odtwarzania. Na dole znajdują się statystyki związane z aktualnie odsłuchiwanym utworem (wykonawca, tytuł, gatunek, wytwórnia, okładka płyty) oraz kontrolki pozwalające na sterowanie odtwarzaniem (pauza, następny/poprzedni utwór, zmiana trybu działania, pasek postępu, regulacja głośności). Narzędzie oferuje ponadto okno mini-odtwarzacza.

Program posiada także opcje społecznościowe. Oprócz dodawania utworów do ulubionych, użytkownik może współdzielić playlisty i ulubione oraz szybko poinformować znajomych o utworach, których aktualnie słucha. Aplikacja współpracuje bowiem ze znanymi serwisami (Blip, Facebook, Twitter, Wykop, Śledzik).

Program jest dostępny bezpłatnie w wersji próbnej. Posiada ona dosyć istotne ograniczenia. Umożliwia odsłuch 20 godzin nagrań miesięcznie oraz maksymalnie pięciokrotne odtworzenie jednego utworu. Dla użytkowników zdecydowanych na zakup pełnego wydania, przygotowano kilka planów abonamentowych. Jednym z nich jest muzoGO, oferujący dodatkowo ściąganie piosenek na dysk twardy oraz odtwarzanie za pośrednictwem urządzeń wyposażonych w system Android. Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie projektu.

Ograniczenia!
Podczas korzystania z wersji bezpłatnej pomiędzy piosenkami można usłyszeć wstawki reklamowe. Również głównym oknie Muzo wyświetlane są banery. Są one jednak nieinwazyjne - program nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu DirectX w wersji 9.0c lub wyższej.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
MuzoMuzo 0.1.7
Wersja stabilna
29.3 MB | 2014-01-14

Ilość pobrań: 369 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Muzo
avatararrow
fajla1 | 2014.06.15 13:03
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
SUPER PROGRAM - CIEKAWE CZY Z.A.I.K.S Z KSIĘSTWA WARSZAWSKIEGO MNIE OBCIĄŻY - WIADOMO W MONTE CORLO TRZA STAWIAĆ KASĘ
Muzo 0.1.7