w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 117
Wszystkich postów: 904628
Wszystkich tematów: 127643

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7057 dni
pl

TeamViewer QuickSupport 15.30.3


TeamViewer QuickSupport to niewielka aplikacja z rodziny TeamViewer, służąca do przyznawania dostępu zdalnego użytkownikom korzystającym z głównej edycji programu TeamViewer. Aplikacja pozwala na szybkie udostępnienie Pulpitu w trybie zdalnym, dzięki czemu podłączony użytkownik może kontrolować nasz system i przeprowadzać np. niezbędne naprawy czy konserwację. Możliwe jest również wzięcie udziału w konferencji lub transmisji audio/wideo z osobami zaproszonymi do naszego komputera. Program nie wymaga instalacji. Po uruchomieniu TeamViewer QuickSupport, zostanie wyświetlone skromne okienko z danymi uwierzytelniającymi, które należy podać zdalnemu użytkownikowi, aby mógł się z nami połączyć. Login jest stały, zaś losowe hasło zostaje wygenerowane przy każdym kolejnym włączeniu aplikacji lub po skorzystaniu z odpowiedniej opcji. Oprócz danych uwierzytelniających, zdalny użytkownik nie musi posiadać żadnych innych uprawnień do przeprowadzania rozmaitych operacji w naszym systemie.

Program korzysta z rozwiązań wykorzystywanych w głównej wersji TeamViewera – radzi sobie bez problemów z zaporami sieciowymi, ustawieniami ruterów NAT i zablokowanymi portami, nie przeszkadzają one w połączeniach. Stosowane jest kodowanie sesji przy pomocy algorytmu AES 256-bit, zaś transfer danych odbywa się poprzez szyfrowane kanały, wykorzystujące 2048-bitową wymianę kluczy RSA. W ustawieniach programu można aktywować logowanie zdarzeń, otworzyć log, ustalić parametry serwera proxy, skonfigurować właściwości połączenia konferencyjnego (w tym ustawienia mikrofonu i odtwarzania głosu) oraz preferencje wideo (ustawienia kamery, podglądu i jakości obrazu, wyświetlanie grafiki statycznej zamiast wideo).

Szata graficzna aplikacji jest przyjemna dla oka i w miarę nowoczesna. Obsługa nie powinna przysporzyć nikomu większych trudności. Program świetnie nadaje się dla mniej doświadczonych użytkowników, pozwalając im m.in. na bezproblemowe skorzystanie ze zdalnego serwisu komputerowego. W witrynie producenta nie znajdziemy szczegółowych instrukcji odnoszących się do TeamViewer QuickSupport, jednak wystarczy skorzystać z porad przygotowanych dla głównego wydania TeamViewer.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji, wystarczy uruchomić pobrany plik.

Wymagania!
Wymagane jest połączenie z aplikacją TeamViewer poprzez Internet lub LAN.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
TeamViewer QuickSupportTeamViewer QuickSupport 15.30.3
Wersja stabilna
23.6 MB | 2022-05-24

Ilość pobrań: 6659 | W tym miesiącu: 23 | W poprzednim miesiącu: 41

Komentarze (0)
TeamViewer QuickSupport