w
googluj

Instant Housecall 6.2


Instant Housecall to zaawansowane narzędzie umożliwiające zdalną kontrolę nad komputerem znajomego lub współpracownika, na przykład w celu udzielenia mu pomocy z problemem, na jaki napotkał.

Program ten może stanowić nieocenione narzędzie między innymi wśród pracowników działów IT wielu firm, którzy dzięki niemu mogą zdalnie rozwiązywać problemy pracowników korzystających z komputera. Instant Housecall umożliwia bowiem całkowite przejęcie kontroli nad myszą i klawiaturą użytkownika, którego obsługujemy. Oczywiście informacje wyświetlane na jego ekranie na bieżąco są przekazywane osobie, która kontroluje komputer zdalnie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, wiele jednostek może zwiększyć efektywność swojej pracy. Przy wykorzystaniu oprogramowania Instant Housecall, na pomoc informatyków pracownicy mogą liczyć praktycznie o dowolnej porze dnia i nocy, bez względu na to, w jakim się znajdują miejscu. Przyśpieszyć to może nie tylko analizę bieżących problemów z funkcjonowaniem oprogramowania w firmach, ale również czas wdrażania nowych pracowników lub zwiększania szans poprzez zwiększenie wsparcia dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z komputerem.

Bogatą listę wszystkich możliwości oprogramowania producent prezentuje na tej stronie. Dodatkowo udostępniany jest obszerny dział pomocy, dzięki któremu rozpoczęcie pracy z Instant Housecall powinno być o dużo łatwiejsze.

Ograniczenia!
Działanie programu w wersji trial ograniczone jest do 15 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Instant HousecallInstant Housecall 6.2
Wersja stabilna
6.03 MB | 2014-11-20

Ilość pobrań: 127 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Instant Housecall