w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 151
Wszystkich postów: 904514
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6759 dni

Terminal Services Manager 3.1.0 Build 238


Terminal Services Manager to rozbudowany program do wnikliwego, zdalnego kontrolowania parametrów pracy komputerów należących do sieci (wykorzystania procesora, aktywnych zadań itp.). To ciekawe rozwiązanie w szczególności dla firm, w których kilka komputerów pracujących w obrębie jednej sieci i komputera administratora, „rozrzucone” jest na wielu kondygnacjach budynku i osobiste kontrolowanie ich parametrów byłoby uciążliwe. Opisywana aplikacja ma oczywiście równie dobre zastosowanie w sytuacjach, kiedy chcemy skontrolować komputery w naszym domu czy w innej sytuacji.

W aplikacji znalazło się także kilka opcji bardziej zaawansowanych, do których zaliczyć należy możliwość zdalnego odłączania komputerów od głównego serwera, wysyłanie wiadomości poszczególnym użytkownikom (przydatne dla administratorów) oraz dołączanie do istniejących sesji utworzonych przez hosty. Najbardziej rozwinięte są jednak opcje związane z kontrolą komputerów w czasie rzeczywistym; opcjom tym towarzyszą na bieżąco tworzone wykresy i procentowe zestawienia, które mogą być wyznacznikiem do sortowania kolejnych hostów na liście.

Program jest prosty w obsłudze i w początkowej fazie (pierwszej konfiguracji) w większości automatyczny. Podpowie użytkownikowi jak przeskanować sieć oraz wyświetli komputery, które zostały odnalezione, by automatycznie zacząć ich śledzenie, przedstawiając na ekranie odpowiednie wykresy. Marnie przedstawia się natomiast pomoc dla użytkownika. Choć producent chwali się dostępnością pomocy poprzez e-mail oraz forum użytkowników, instrukcja obsługi online, zbudowana w oparciu o rozwiązania Wiki, jest bardzo mocno wybrakowana.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Terminal Services ManagerTerminal Services Manager 3.1.0 Build 238
Wersja stabilna
2.43 MB | 2019-02-11

Ilość pobrań: 91 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Terminal Services Manager