w
googluj
pl

Honeyview 5.51


Honeyview to prosta, darmowa przeglądarka fotografii, która poza obsługą standardowych formatów plików graficznych, takich jak *.jpeg, *.gif, *.png, *bmp oraz wielu innych (w tym także specyficznych dla produktów innych producentów, na przykład plików Photoshopa *.psd), potrafi wyświetlać zdjęcia z wielu typów archiwów bez ich rozpakowywania. Obsługiwane są także surowe formaty RAW z aparatów wielu producentów.

Możliwość wyświetlania zdjęć ze spakowanych folderów stanowi duże przyśpieszenie w przypadku chęci przeglądania zbiorów fotografii w ten sposób zgromadzonych. Aby narzędzie było na tym polu bezkonkurencyjne, producent wyposażył je dodatkowo w zaawansowane algorytmy, które potrzebują minimum czasu do całkowitego renderingu wyświetlanego zdjęcia. Dzięki temu wyświetlanie kolejnych grafik jest bardzo szybkie.

Honeyview jak na możliwie prostą, w założeniach, przeglądarkę graficzną jest dość rozbudowanym programem. Udostępnia użytkownikowi sporo opcji, które pozwalają wykonanie wielu akcji na aktualnie wyświetlanej grafice. Wśród nich znajdzie się możliwość ustawienia zdjęcia jako tapety pulpitu oraz prosty edytor fotografii, pozwalający na edycję rozdzielczości.

Do łatwości obsługi narzędzia przyczyniają się także skróty klawiszowe, które umożliwiają na przykład zmianę sposobu wyświetlania fotografii za pośrednictwem kilku klawiszy klawiatury, które kontrolują to ustawienie. Program instaluje także swoje opcje w menu kontekstowym, dzięki czemu wybrane pliki graficzne, możemy obsłużyć poprzez aplikację jeszcze szybciej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (18 głosów)

Strefa Download programu
HoneyviewHoneyview 5.51
Wersja stabilna
7.85 MB | 2023-09-13
przejdź
Honeyview Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 2701 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (3)
Honeyview
avatararrow
~Kaprawy | 2016.02.04 20:21
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Komplet podstawowych funkcji, potrzebnych amatorowi fotografii.... mają p.Krzysztofie wszystkie darmowe przeglądareczki czy para-edytorki. Na programosach jest ich zalew.
Honeyview 5.15
avatararrow
~Krzysztof | 2015.02.13 17:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Takiego szukałem ! Prosty, lekki i posiadający wszystkie funkcje potrzebne amatorowi fotografii cyfrowej. Dzięki niemu odkurzyłem dwie stare cyfrówki japońskie i wspomnienia...
Honeyview 5.09
avatararrow
~pj.seniorek | 2014.02.28 19:25
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przeglądarka niczym wyjątkowym się nie wyróżnia w oceanie podobnych softów.
Honeyview 5.03