w
googluj

EPS Viewer 3.2


EPS Viewer to przeglądarka tytułowych plików graficznych w formacie EPS oraz PS. Charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, która stworzona została raczej pod kątem początkującego, a przede wszystkim mniej wymagającego użytkownika. Program pozwala obejrzeć, a następnie powiększyć lub obrócić fotografie, by na koniec wyeksportować je do jednego z bardziej przystępnych na co dzień formatów, którym może być JPG, PNG, BMP, TIFF lub GIF. Całość należy pochwalić za dużą szybkość i stabilność pracy.

Aby skorzystać z programu wystarczy go uruchomić, a następnie wskazać plik, który chcemy otworzyć w automatycznie uruchamiającym się przy starcie eksploratorze. Wybrana grafika PS lub EPS zostaje automatycznie wyświetlona w oknie programu, którego rozmiar można dowolnie zmieniać, by dopasować do pozostałych aplikacji wyświetlanych na pulpicie. Podczas skalowania okienka, wyświetlane zdjęcie jest również automatycznie pomniejszane, tak, by cały czas być dopasowanym do wielkości obszaru roboczego. Podczas przeglądania zdjęcia, użytkownik może skorzystać ze wspomnianych na wstępnie narzędzi obrotu lub powiększania, ale także zmienić rozdzielczość pliku, która wpłynie na wymiary zdjęcia wynikowego.

Zapis odbywa się po naciśnięciu odpowiedniej ikony, która wyświetli standardowe okno eksploratora; należy w nim wybrać nazwę dla naszego zdjęcia, wskazać lokalizację zapisu oraz wybrać jeden z pięciu dostępnych na liście formatów wynikowych. Ponieważ program rozwijany jest w oparciu o licencję z otwartym kodem źródłowym, nowe wersje aplikacji, które zwiększą jej funkcjonalność, będą się prawdopodobnie ukazywać dość często.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
EPS ViewerEPS Viewer 3.2
Wersja stabilna
8.5 MB | 2014-12-22

Ilość pobrań: 8343 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 87

Komentarze (0)
EPS Viewer