w
googluj

Apowersoft Photo Viewer 1.1.9.0


Apowersoft Photo Viewer – nowoczesna przeglądarka graficzna obsługująca najpopularniejsze formaty graficzne oraz pliki RAW z aparatów cyfrowych, czy nawet typowe dla Photoshopa rozszerzenia PSD. Umożliwia dodatkowo tworzenie zrzutów ekranu komputera (wraz z ich udostępnianiem w Sieci, na przykład na Facebooku, Twitterze czy też Pinterest), podstawową edycję zdjęć oraz grupowe zmiany podstawowych parametrów (nazewnictwa czy też rozmiaru). Jest to program prosty w obsłudze, ale przede wszystkim bardzo dobrze prezentujący się od strony wyglądu interfejsu, który stworzony został z zachowaniem minimalizmu – główną rolę stanowi tu podgląd zdjęć, a wszelkie inne funkcje stanowią tu tylko dodatek.

Aplikacja może być nieoceniona podczas przeglądania sporych kolekcji fotografii. Rzeczywiście, zgodnie z zapewnieniami producenta, ładowanie wszystkich zdjęć z wybranego folderu i przełączanie się pomiędzy nimi jest w zasadzie natychmiastowe i ciężko na tym polu porównać program do innej, jeszcze szybszej propozycji na rynku. Niestety, jeśli program nie działa akurat w tle, uruchamianie go po raz pierwszy trwa już dla odmiany ładnych kilka sekund, co oczywiście generalnie można uznać za akceptowalny wynik, jednak tym samym program staje się dużo wolniejszy, niż choćby systemowa przeglądarka zdjęć, zatem trudno ją polecić w przypadku chęci wyświetlenia pojedynczych zdjęć – zalety programu odczujemy tylko przy większych zbiorach.

Niezależnie od prędkości pracy, całość jest bardzo prosta w użyciu. Fotografie ładowane są na poziomą oś, po której swobodnie możemy się poruszać, by wyświetlać kolejne zdjęcia (istnieje również możliwość ukrycia miniatur). Podczas przeglądania zdjęć, każde z nich możemy w łatwy sposób obrócić, zmienić jego rozmiar lub przesuwać po ekranie. Jednym przyciskiem dopasujemy również wielkość zdjęć do danego rozmiaru okna lub aktywujemy podgląd pełnoekranowy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Apowersoft Photo ViewerApowersoft Photo Viewer 1.1.9.0
Wersja stabilna
10.4 MB | 2018-09-02

Ilość pobrań: 487 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Apowersoft Photo Viewer