w
googluj

Sony Photo Go 1.0b Build 123


Sony Photo Go to podstawowy menadżer plików graficznych, w którym dodatkowo zaimplementowano kilka prostych narzędzi edycyjnych, dzięki którym będziemy mogli w niewielkim zakresie poddać edycji fotografie. Głównie jednak aplikacja pozwala sprawnie poruszać się po katalogach ze zdjęciami na komputerze, oraz segregować i sortować je według wielu kryteriów, pomagając tym samym użytkownikowi szybciej je wyszukiwać, łatwiej przeglądać i sprawniej nimi zarządzać. Dużą zaletą jest tutaj wydajność; miniatury zdjęć (których rozmiar można dowolnie edytować suwakiem) są bardzo szybko uaktualniane, co zwiększa wygodę korzystania z programu.

Inną zaletą jest również szybkość pracy samych funkcji edytora. Tutaj również podgląd wprowadzanych efektów (tym razem pełnoekranowy), działa bardzo wydajnie, na bieżąco pokazując wprowadzane modyfikacje. Obsługa programu jest na tyle intuicyjna, iż pomimo braku polskojęzycznego interfejsu, nie powinna stanowić problemu nawet dla początkujących osób, które nie posługują się biegle językiem angielskim. Aby przeglądać przy pomocy aplikacji zdjęcia, wystarczy wskazać lokalizację, z której fotografie zostaną zaimportowane do folderu ze zdjęciami, który zostanie ustawiony jako nasza biblioteka główna (może to być również systemowy katalog „Moje obrazy” lub jakikolwiek inny, stworzony przez użytkownika).

Warto zwrócić uwagę na dostępne krótkie poradniki „Show me how...” („Pokaż mi jak...”), które pozwalają szybko zapoznać się z podstawowymi funkcjami w aplikacji. Wygodna obsługa wspierana jest dodatkowo możliwością wykorzystywania skrótów klawiaturowych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
• W przypadku systemu Windows XP, konieczna jest instalacja dodatku Service Pack 3 (wystarczające jest SP2, ale nie jest już ono dostępne do pobrania).
• Aby korzystać z programu (również w wersji testowej), niezbędne jest zarejestrowanie produktu, co wiąże się z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail, pełnego adresu zamieszkania oraz zaakceptowaniem regulaminu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Sony Photo GoSony Photo Go 1.0b Build 123
Wersja stabilna
21.16 MB | 2015-06-27

Ilość pobrań: 174 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Sony Photo Go