w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 514
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni
pl

GetFLV 31.2407.20

GetFLV to program, który pozwala na ściąganie materiałów wideo z wielu stron internetowych poświęconych tego typu tematyce (na przykład najpopularniejszego YouTube'a, hulu czy kanału TED). Umożliwia przy tym dodatkową konwersję formatów, przeglądanie pobranych plików z podziałem na kategorie oraz automatyzację kilku działań, co przełoży się na wygodniejszą obsługę. Program stanowi ciekawą propozycję wartą rozważenia zakupu pełnej wersji, ale nie jest ofertą bezkonkurencyjną. Warto wziąć to pod uwagę podczas podejmowania ostatecznej decyzji o ewentualnym zakupie.

Choć obsługa nie jest skomplikowana, interfejs został zaprojektowany przeciętnie, jeśli chodzi o atrakcyjność i czytelność. Wszystkie główne opcje zostały umieszczone na rozwijanej liście dużych ikon po lewej stronie na pasku, a ich ustawienia wyświetlane są w centrum okna programu. Jednocześnie niektóre ustawienia kontrolowane są przy pomocy ikonek dostępnych na górnym pasku narzędzi. Aplikacja oferuje dwie skórki, dzięki którym program można upodobnić do stylu znanego z Windowsa lub komputerów Mac. Ustawienia w programie są bardzo ubogie i pozwalają jedynie zaznaczyć opcje związane z automatycznym przełączaniem widoku w programie oraz automatyzacją konwersji pobieranych filmów. Ustawienia jakości oraz formatów są przeprowadzane bezpośrednio przy każdym pobieraniu, w zależności od tego, jakie możliwości daje nam w tym zakresie konkretne nagranie.

Program dobrze spełnia swoją funkcję, jednak do jego wad należy również zaliczyć raczej powolną pracę. Nie można tu mówić o uciążliwości tego zjawiska, jednak niektóre spowolnienia podczas przełączania modułów w aplikacji są raczej nieuzasadnione.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania. Dodatkowym ograniczeniem jest możliwość pobrania maksymalnie 30 MB danych na film lub 50% jego długości (w zależności od tego, który limit wyczerpany zostanie jako pierwszy).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (14 głosów)

Strefa Download programu
GetFLVGetFLV 31.2407.20
Wersja stabilna
162 MB | 2024-07-18

Ilość pobrań: 1834 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (0)
GetFLV