w
googluj

zebNet YouTube Downloader TNG 2.0

zebNet YouTube Downloader TNG to darmowy, nieskomplikowany program, który służy do pobierania materiałów wideo i audio z serwisu YouTube. Nagrania wideo możemy zapisać w kilku formatach o różnej jakości – MP4 (HD 720p lub standardowe 360p ), WEBM (360p), FLV (niska jakość, także słaba jakość audio) oraz 3GP (dla urządzeń mobilnych z większym albo małym ekranem, również niska jakość A/V). Jeżeli chodzi o ekstrakcję audio z klipów YouTube, docelowy format zapisywanego dźwięku to MP3, jednak parametry wyjściowe są naprawdę poniżej wszelkich standardów (częstotliwość próbkowania 22KHz i bitrate 60 Kb/s to maksimum oferowane przez program).

Obsługa zebNet YouTube Downloader TNG jest bardzo prosta. Kopiujemy odnośnik danego klipu YouTube do schowka systemowego i wklejamy go w pole pobierania, dostępne w okienku aplikacji. Link wklejamy poprzez standardowy sposób albo klikając w przycisk obok wspomnianego pola. Następnie trzeba wybrać odpowiednią funkcję – Download Video lub Download Audio. Wówczas pojawi się okienko zapisu, w którym będziemy mogli wybrać odpowiedni format docelowy i jakość wideo. Dla audio dostępna jest tylko jedna opcja formatu docelowego i jakości. Chociaż program nie oferuje funkcji pobierania wielu materiałów w pojedynczym zadaniu, jednak możemy jednocześnie korzystać z kliku instancji YouTube Downloader TNG – każda z nich będzie w stanie pobierać inny klip wideo czy odmienną ścieżkę audio. Przebieg pobierania śledzimy za pomocą paska postępu, umieszczonego w okienku aplikacji.

Interfejs graficzny programu składa się z niewielkiego okienka, niezbyt efektownego pod względem wizualnym. Prawdopodobnie nawet początkujący użytkownik komputera poradzi sobie bez problemów z obsługą aplikacji. Producent zebNet YouTube Downloader TNG nie przygotował pliku pomocy ani żadnych instrukcji.

Uwaga!
Należy uważać na instalator (od samego początku – od okien z pytaniem o akceptację licencji). Przed właściwym instalatorem uruchamiany jest instalator aplikacji zewnętrznych, które mogą np. zmienić dostawcę wyszukiwania w przeglądarce internetowej (w celu wyświetlania w niej treści reklamowych). Aby pominąć instalację programów zewnętrznych, wystarczy kilkakrotnie kliknąć w opcję Decline przy kolejnych propozycjach (wyglądają jak pytania o akceptację licencji programu). Po zamknięciu pierwszego, „fałszywego” instalatora (przyciskiem Finish), otworzy się okno właściwego instalatora zebNet YouTube Downloader TNG, w którym można już zaakceptować licencję.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
zebNet YouTube Downloader TNGzebNet YouTube Downloader TNG 2.0
Wersja stabilna
0.46 MB | 2014-07-02

Ilość pobrań: 535 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
zebNet YouTube Downloader TNG