w
googluj

YT Downloader 9.7.5

YT Downolader (wcześniej znany pod nazwą YTD) to kolejna ciekawa aplikacja do pobierania filmów z serwisu YouTube, ale nie tylko: obsługiwane są również Facebook, Dailymotion, Vimeo, Metacafe oraz setki innych witryn. Wystarczy wkleić do programu bezpośredni link do nagrania, a pobieranie rozpocznie się niemal natychmiast, wykorzystując wcześniej ustawione parametry. Te natomiast mogą być stosunkowo dokładne i precyzować na przykład jakość nagrania: zawsze najwyższą lub zawsze konkretną, wskazaną przez nas. Ciekawostką jest wbudowany w aplikację konwerter formatów, dzięki któremu bezpośrednio po pobraniu plików będziemy mogli dostosować format nagrania do dalszych potrzeb.

Pod kątem obsługi aplikacja nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencji, co nie znaczy, że jest to jej wada – wszystkie funkcje obsługuje się intuicyjnie i łatwo, co wspiera nie tylko czytelny graficznie interfejs, ale i możliwie uproszczone komunikaty. Dodawane do pobierania pliki nie muszą być pobierane od razy – można zapisać je na liście oczekujących. To wygodne rozwiązanie szczególnie w sytuacji, kiedy nie dysponujemy szczególnie szybkim łączem internetowym, a nadal chcemy korzystać z komputera. W takiej sytuacji będziemy mogli uruchomić pobieranie później, mając już gotowe do pobrania linki zapisane w aplikacji. Samo pobieranie jest dość szybkie i sprawnie się uruchamia, można je w dowolnym momencie pauzować. Podczas pobierania filmów program automatycznie dzieli je na fragmenty (co zapewne wpływa na sugerowaną przez producenta nadzwyczajną prędkość pobierania), a pod koniec skleja je w jeden plik, zatem ostatecznie dla użytkownika nie stanowi to żadnej przeszkody, jednak warto zwrócić na to podczas korzystania i niepotrzebnie nie dziwić się takim działaniem.

Drobniejszymi dodatkami w programie, które również zasługują na uwagę jest integracja aplikacji z Internet Explorerem oraz Firefoxem, opcja wyodrębniania z filmów ścieżki dźwiękowej, czy też opcja pobierania całych playlist po odpowiednim wskazaniu hiperłącza.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 10 dni działania.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (10 głosów)

Strefa Download programu
YT DownloaderYT Downloader 9.7.5
Wersja stabilna
46.4 MB | 2024-04-16

Ilość pobrań: 5550 | W tym miesiącu: 24 | W poprzednim miesiącu: 26

Komentarze (0)
YT Downloader