w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 514
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

Flash Video Downloader 31.2.11


Flash Video Downloader to dodatek do Google Chrome, pozwalający na pobieranie filmów osadzonych na stronach internetowych w formatach MP4, 3GP, FLV, MOV, AVI, WMV, ASF, SWF oraz WEBM. Podczas odwiedzania kolejnych witryn, program automatycznie analizuje kod stron, wyszukując w nich pliki będące nagraniami wideo, a następnie tworzy listę dostępnych do pobrania elementów. Jeśli odnalezione zostaną pliki, które można pobrać, ikona aplikacji na górnym pasku zmieni kolor na niebieski. Użytkownik następnie może przejrzeć stworzoną listę oraz ręcznie zdecydować, które nagrania faktycznie mają zostać pobrane na komputer (pobieranie odbywa się bezpośrednio przez przeglądarkę).

Niestety, mimo tak szerokiej gamy obsługiwanych formatów, aplikacja nie pozwala na pobieranie materiałów wideo z serwisu YouTube, świetnie sprawdzi się natomiast na przykład w zestawieniu z Facebookiem, Vimeo czy też Dailymotion. Analiza wybranej witryny pod kątem zawartości wideo może w niektórych przypadkach zająć dłuższą chwilę, jednak czas ten w praktyce nie przekracza kilkunastu sekund, a dodajmy, że bezpośrednio po jego upływie możemy rozpocząć pobieranie. Przy każdej odszukanej pozycji dostajemy informację o jej wielkości w megabajtach (pobierany jest surowy plik, a więc w najlepszej dostępnej jakości).

Warto zwrócić uwagę, iż nie jesteśmy ograniczeni do pobierania tylko jednego pliku w danym momencie, również w obrębie jednej witryny. Dzięki temu na stronach, które jednocześnie prezentują kilka nagrań wideo, możemy uruchomić równoległe pobieranie (Google Chrome zapyta nas, czy pozwalamy na taką czynność – należy wyrazić zgodę).

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Flash Video DownloaderFlash Video Downloader 31.2.11
Wersja stabilna
2.14 MB | 2020-01-31
przejdź Flash Video Downloader dla Android

Ilość pobrań: 11231 | W tym miesiącu: 31 | W poprzednim miesiącu: 34

Komentarze (0)
Flash Video Downloader