w
googluj

Ummy Video Downloader 1.16.12.0


Ummy Video Downloader to jeden z prostszych programów do pobierania treści wideo z serwisu YouTube. Umożliwia szybkie kopiowanie nagrań z kanału bezpośrednio na dysk twardy, wykorzystując jedno z kilku ustawień jakości (w tym również fullHD przy 60 klatkach na sekundę). Ponieważ możliwe jest dodawanie kolejnych pozycji do pobrania również w trakcie aktywnego pobierania, a sama obsługa jest nadzwyczaj przyjazna, jest to jedna z ciekawszych propozycji dla wszystkich osób, które wymagają przede wszystkim wygody oraz obsługi wysokiej rozdzielczości – inne, bardziej zaawansowane programy nie będą tutaj potrzebne.

Aby skorzystać z aplikacji, wystarczy wkleić w jej okienko link bezpośredni, który prowadzi do wybranego filmu (czyli po prostu adres, który widnieje w przeglądarce podczas oglądania danego nagrania wideo). Jeśli program jest uprzednio włączony, wystarczy w zasadzie skopiowanie adresu do schowka – automat „nasłuchuje” jego zawartość i automatycznie zaproponuje wykorzystanie skopiowanego adresu, jako źródłowego dla pobieranego filmu. Kiedy wideo zostanie załadowane w podglądzie (w porównaniu z konkurencyjnymi aplikacjami dzieje się to w krótkim czasie), wystarczy wybrać jedną z dostępnych jakości i rozpocząć pobieranie przyciskiem Download (zostaniemy poproszeni o potwierdzenie ścieżki docelowej zapisu).

Warto zwrócić uwagę, iż bezpośrednio przy kolejnych pozycjach na liście opcji jakościowych, dostępny jest podgląd, ile megabajtów zajmie nagranie po pobraniu. To dobry wskaźnik, który również nie zawsze pojawia się wśród programów konkurencji, a w praktyce okazuje się wygodny, by dostosować pobierany materiał na przykład do dalszego wykorzystania na smartfonie czy tablecie, bez konieczności zbędnego konwertowania, by zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
Ummy Video DownloaderUmmy Video Downloader 1.16.12.0
Wersja stabilna
0.9 MB | 2024-05-03

Ilość pobrań: 2091 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (2)
Ummy Video Downloader
avatararrow
Murderess-Asia | 2016.05.21 22:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Na reszcie jest nowa.
Ummy Video Downloader 1.6.0.4
avatararrow
Murderess-Asia | 2016.03.08 21:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Już dawno jest wersja 1.6.0.1, dlaczego tutaj nadal jest stara wersja programu?
Ummy Video Downloader 1.5.0.0