w
googluj
pl

Mailbird 2.9.50.0


Mailbird to darmowy klient poczty internetowej przeznaczony dla użytkowników poczty Gmail, Yahoo, Outlook.com, iCloud oraz dowolnego innego serwisu, który wykorzystuje standard IMAP. Pozwala zarządzać wszystkimi sekcjami internetowej skrzynki bez konieczności włączania przeglądarki i każdorazowego logowania się w serwisie. Obsługuje wiele kont jednocześnie oraz wyświetla powiadomienia na pulpicie, na przykład w momencie, kiedy dostaniemy nową wiadomość.

Program jest prosty w obsłudze, a dodanie nowego konta pocztowego jest automatycznie uruchamiane przy pierwszym włączeniu aplikacji. O ile korzystamy z usług jednego ze wspominanych dostawców poczty, wszystkie ustawienia zostaną zaimportowane automatycznie (wystarczy się standardowo zalogować podając login i hasło). Na tym etapie należy zwrócić uwagę, czy połączenie zostanie zrealizowane poprawnie; często dla bezpieczeństwa ustawienia naszej skrzynki mogą blokować tego typu próby. Najczęściej wystarczy wtedy zalogować się do swojej poczty przez przeglądarkę i zmienić odpowiednie ustawienia. Kiedy połączenie zostanie poprawnie nawiązane, rozpocznie się synchronizacja wiadomości.

Z programu mamy dostęp do wszystkich zakładek, które oferuje poczta, a więc nie tylko folderu odebranych wiadomości, ale również spamu, kopii roboczych czy wiadomości oznaczonych jako ważne. Ciekawe mogą okazać się dodatki rozszerzające funkcjonalność poczty do pozostałych usług danego dostawcy, na przykład personalizowanego kalendarza czy internetowego dysku. program oferuje sporo ustawień konfiguracyjnych pozwalających dostosować jego pracę do naszych wymagań.

Uwaga!
Pierwsza synchronizacja skrzynki pocztowej może być dość czasochłonna.

Spolszczenie!
Język polski interfejsu wybieramy już na etapie instalacji programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (18 głosów)

Strefa Download programu
MailbirdMailbird 2.9.50.0
Wersja stabilna
171 MB | 2021-11-17

Ilość pobrań: 3126 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 32

Komentarze (3)
Mailbird
avatararrow
~Czarek | 2015.06.04 22:36
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ja używam POP Peeper jest leciutki i powiadamia mnie o nowej wiadomości w poczcie, a o to mi głównie chodzi.
Mailbird 2.0.21
avatararrow
~MaNiAc | 2015.03.15 23:39
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Fajny, miły? i za drogi! nie polecam wiesza się i jeszcze za to coś chcą kasę... Dzięki ale ThunderBird jest za free i bez spamu...
Mailbird 2.0.2
avatararrow
montego89 | 2015.01.31 12:52
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo fajny i miły program.
Mailbird 1.8.12