w
googluj

YouTube Downloader HD Portable 5.4.3.0

YouTube Downloader HD Portable (wersja przenośna, niewymagająca instalacji)to niewielki program służący do pobierania materiałów wideo z serwisu YouTube. Ważną cechą programu jest możliwość ściągania filmów w wysokiej jakości (High Quality, High Definition oraz FullHD), czyli w rozdzielczościach 720p i 1080p. Aplikacja również bardzo dobrze sprawdzi się na starszych komputerach - współpracuje także z wcześniejszymi wersjami systemu Windows (edycje 95, 98, ME, 2000) i nie wymaga instalacji dodatkowych bibliotek, takich jak .NET Framework. Całość wyposażona jest w wygodny interfejs użytkownika.

Aplikację obsługujemy w bardzo prosty sposób - wystarczy w polu "Video URL" wkleić odnośnik do filmu, a następnie wskazać docelową lokalizację i format pliku. Co ciekawe, materiały mogą zostać skonwertowane do formatu MP4 (zgodny z iPod oraz QuickTime) lub formatu AVI XviD (jest on kompatybilny z większością stacjonarnych i komputerowych odtwarzaczy wideo). Podczas pobierania filmów, o postępie będziemy informowani za pomocą paska procentowego oraz dodatkowych wskaźników (ilość pobranych danych, czas działania programu). Warto zaznaczyć, że aplikacja radzi sobie z plikami posiadającymi niestandardowe znaki w tytule - w sposób automatyczny dobiera nazwy, dzięki czemu zachowamy porządek na naszym dysku twardym.

YouTube Downloader HD jest dostępny na zasadach licencji freeware, dzięki czemu może być wykorzystywany również w zastosowaniach komercyjnych. W razie problemów z obsługą programu, warto zapoznać się z filmami instruktażowymi - znajdziemy je na oficjalnej stronie produktu.

Uwaga!
W trakcie procesu instalacyjnego proponowane jest skopiowanie na dysk dodatkowych komponentów, takich jak Hotspot Shield oraz TuneUp Utilities. Nie są one konieczne do poprawnego działania aplikacji i radzimy je zignorować (w tym celu odznaczamy odpowiednie pola w kreatorze instalacyjnym).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (26 głosów)

Strefa Download programu
YouTube Downloader HD PortableYouTube Downloader HD Portable 5.4.3.0
Wersja stabilna
26.45 MB | 2023-11-17
przejdź Wersja instalacyjna YouTube Downloader HD

Ilość pobrań: 17510 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 40

Komentarze (1)
YouTube Downloader HD Portable
avatararrow
~marcus90dobry | 2015.01.15 21:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
*** Program spełnia swoją funkcję w Win_XP_SP3 . W Win 8.1 , nie wiem.
UWAGA ; kiedy poproszą cię o UpGrade nie instaluj ponieważ program dopina upierdliwe REKLAMY ! Allleee Allooo , jeśli nie wykonasz UpGrade , będziesz " szczęśliwym " posiadaczem Losowych Zawieszeń ! . To typowa polityka , stosowana w innych FIRMACH ! -)))
YouTube Downloader HD Portable 2.9.9.20