w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 522
Wszystkich postów: 962355
Wszystkich tematów: 166759

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

Angry IP Scanner 3.9.1


Angry IP scanner to bardzo szybki skaner adresów IP oraz portów. Dzięki tej aplikacji przeskanujemy adresy IP w jakimkolwiek możliwym zakresie jak i porty. Program nie wymaga instalacji i zajmuje bardzo mało zasobów. Program działa na zasadzie wysyłania komendy ping do każdego adresu IP i sprawdza czy dany adres „żyje”, jeżeli tak, odczytuje jego nazwę, określa adres MAC, skanuje porty itp. Ilość danych może być poszerzona poprzez wtyczki. Dodatkowo aplikacja posiada opcje, takie jak odczytywanie informacji NetBIOS, listę ulubionych adresów IP itd. Angry IP Scanner pozwala na eksportowanie danych do plików CSV, TXT, XML. Program jest darmowy i nie wymaga instalacji.

Uwaga!
Mimo że dostępne są dwie różne wersje na systemach 64 bitowych autor zaleca korzystać z 32 bitowej wersji programu. Z wersji 64 bitowej korzystamy, jeśli 32 bitowa wersja programu nie działa.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Angry IP ScannerAngry IP Scanner 3.9.1
Wersja stabilna
17.5 MB | 2023-02-12

Ilość pobrań: 8755 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Angry IP Scanner