w
googluj

Simple Internet Meter Lite 2.3.0


Simple Internet Meter Lite – darmowy monitor przepustowości łącza internetowego.

Program służy do monitorowania natężenia ruchu między naszym komputerem, a siecią LAN oraz internetem. Aplikacja pozwala na wybór połączenia w przypadku gdy na komputerze zainstalowane jest więcej niż jedno połączenie sieciowe. Program sporządza na bieżąco dzienne oraz godzinne raporty, dzięki czemu w każdej chwili możemy zapoznać się ze statystykami, jakie zostały zgromadzone chociażby w ciągu ostatniej godziny.

Użytkownik sam ustala, które pomiary mają być widoczne na ekranie. Pozwala to na dostosowanie programu do własnych potrzeb tak, by wyświetlane było tylko to, co jest dla nas najważniejsze. Ponadto, użytkownik ma możliwość wyboru, który protokół ma być monitorowany – TCP, czy UDP. Można także wybrać oba.

Interfejs programu jest prosty, ale przyjemny dla oka. Użytkownik ma możliwość samodzielnego ustalenia wszystkich kolorów. To ważne, bo właściwie dobrana kolorystyka sprawia, że program dobrze komponuje się z pozostałą zawartością ekranu. Pojedyncze okienka są niewielkie, co dodatkowo ułatwia wygodne ich osadzanie.

Program pochłania niewielką ilość zasobów systemowych co sprawia, że podczas jego pracy nie zauważymy najmniejszego spadku wydajności komputera. Jednocześnie program działa szybko i sprawnie. Dzięki temu z programu możemy korzystać cały czas podczas pracy komputera, co pozwala na uzyskanie dokładniejszych wyników pomiarowych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Simple Internet Meter LiteSimple Internet Meter Lite 2.3.0
Wersja stabilna
3.29 MB | 2011-09-10

Ilość pobrań: 841 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Simple Internet Meter Lite
avatararrow
~Użytkownik | 2011.09.10 16:22
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Troszkę słaby interfejs.