w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 408
Wszystkich postów: 927676
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

KLS Backup Standard 2023 (12.0.3.0)


KLS Backup Standard to podstawowa wersja rozbudowanego programu do tworzenia kopii zapasowych oraz synchronizacji danych. Choć jest to mniej zaawansowana edycja, i tak oferuje multum możliwości i (szczególnie na tle konkurencyjnych rozwiązań) jest bardzo funkcjonalna. Umożliwia tworzenie kopii zapasowej lokalnie lub w sieci, jak również na dyskach internetowych kilku usług, a wreszcie na własnych serwerach FTP. Wszystkie informacje zapisywane są w jednym z kilku formatów, z wykorzystaniem kilku algorytmów szyfrujących (AES-128/192/256).

Obsługa programu jest dość prosta, ale z pewnością nie jest to propozycja dobra dla użytkowników szukających głównie szybkiego i doraźnego narzędzia. Tutaj proces konfiguracyjny jest dość rozbudowany, a dodawanie do aplikacji nowego zadania kopii zapasowej wymaga przejścia całego kreatora tej operacji, który jest rozbudowany i uzupełnienie wszystkich jego elementów z pewnością zajmie dłuższą chwilę. Z drugiej strony, dzięki temu, po zakończeniu operacji dodawania zadania, będziemy dysponować całkowicie skonfigurowaną akcją, która nie powinna wymagać już od nas dodatkowego wkładu w ustawienia, choć oczywiście będzie to możliwe, jeśli zajdzie potrzeba ich zmiany.

W kreatorze podczas tworzenia nowego zadania poproszeni zostaniemy o dość standardowe informacje, w tym opis całej operacji, pliki, które mają zostać skopiowane/synchronizowane (mogą to być niemal dowolne dokumenty oraz ustawienia systemu), miejsce docelowe i tak dalej. Do innych ciekawszych możliwości aplikacji zaliczyć należy tworzenie podstawowych zadań zaplanowanych, generowanie logów z wszystkich operacji, a także automatyzację niektórych operacji (np. tworzenie kopii zapasowej konkretnych elementów przed ich usunięciem).

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również bardziej funkcjonalny KLS Backup Professional.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (8 głosów)

Strefa Download programu
KLS Backup StandardKLS Backup Standard 2023 (12.0.3.0)
Wersja stabilna
13.8 MB | 2024-04-18

Ilość pobrań: 192 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
KLS Backup Standard