w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 514
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

Fab's AutoBackup Pro 7.14.0 Build 6525


Fab's AutoBackup Pro to program do tworzenia kopii zapasowej plików na komputerze, głównie z myślą o późniejszym ich przywróceniu (również przy użyciu opisywanego programu), na przykład po reinstalacji systemu operacyjnego. Możliwe jest tu także bezpośrednie kopiowanie danych wybranego użytkownika systemu do katalogu innego użytkownika, na przykład jeśli dysponujemy innym, podpiętym dyskiem twardym z zainstalowanym systemem. To ciekawe rozwiązanie dla osób często zmieniających środowisko pracy, a szukających ułatwienia w przenoszeniu danych osobistych – konkurencyjne aplikacje rzadko oferują podobne rozwiązanie.

Co ciekawe, choć program oferuje stosunkowo zaawansowany proces kopiowania (automatycznie wyszukiwanie odpowiednich plików jedynie na bazie wskazania konta użytkownika), to jego obsługa jest bardzo prosta. Samo menu ogranicza się do trzech głównych przycisków: tworzenia kopii, przywracania danych z już gotowego backupu oraz bezpośredniego kopiowania. Uruchomienie dowolnej z tych opcji skutkuje wyświetleniem w oknie programu mini-kreatora, w którym w dosłownie kilku krokach konieczne jest uzupełnienie danych. Będą to przede wszystkim ścieżki związane z wykonaniem kopii zapasowej lub jej lokalizacją, w przypadku przywracania raz zarchiwizowanych już danych.

Prędkość działania aplikacji jest w dużej mierze zależna od wydajności naszego sprzętu (głównie dysku twardego). Niestety aplikacja zalicza sporą wpadkę na polu tłumaczenia interfejsu. Jest on teoretycznie polskojęzyczny, ale w praktyce w tłumaczeniu pojawia się wiele błędów (związanych również z wyświetlaniem), przez co łatwiej jest używać zagranicznej wersji napisów.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji testowej ograniczona została liczbą plików możliwych do obsłużenia podczas tworzenia kopii zapasowej. Nie dotyczy ono wszystkich rodzajów plików, ale będziemy tu mogli skopiować na przykład jedynie 10 zdjęć, filmów lub plików dźwiękowych, czy też 10 ulubionych stron z przeglądarki (pełna lista ograniczeń – dość rozbudowana – znajduje się na tej stronie).

Spolszczenie!
Polska wersja interfejsu jest kiepsko dopracowana – obecne są problemy z czcionkami oraz nieprzetłumaczone wyrażenia. W praktyce łatwiej korzystać z aplikacji w wersji anglojęzycznej, o ile choć trochę orientujemy się w tym języku.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Fab's AutoBackup ProFab's AutoBackup Pro 7.14.0 Build 6525
Wersja stabilna
14.8 MB | 2024-06-10

Ilość pobrań: 377 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Fab's AutoBackup Pro