w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 273
Wszystkich postów: 927678
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

Bvckup 2 Release 82.19.0


Bvckup to prosty w obsłudze program do tworzenia automatycznych kopii zapasowych plików, który oferuje wiele ciekawych opcji. O ile nie jesteśmy nimi zainteresowani, aplikacja umożliwia stworzenie nowego scenariusza tworzenia kopii wybranych katalogów dosłownie w kilka sekund. Jeśli natomiast dodatkowe i bardziej szczegółowe zasady działania automatyki są dla nas istotne, ich ustawienie nie powinno zająć dłużej, niż kilka minut. Podsumowując – program jest nastawiony na szybkie zadowalanie użytkownika postępami w ustawieniach.

Po uruchomieniu aplikacji, naszym oczom ukazuje się lista wszystkich ustawionych przez nas backupów (poza pierwszym uruchomieniem, kiedy w aplikacji nie są zaplanowane żadne działania). Aby dodać nowe zadanie tworzenia kopii zapasowej, wystarczy skorzystać z przyjaznego kreatora, w którym w pierwszym kroku konieczne będzie podanie ścieżki źródłowej danych (może to być oczywiście cały folder), docelowego miejsca zapisu oraz nazwy całej operacji. Następny krok, to wspomniane wcześniej okienko dodatkowych opcji. Jeśli satysfakcjonują nas domyślne – wystarczy zatwierdzić zmiany, a na liście znajdziemy nowy wpis świadczący o skutecznym dodaniu nowego zadania tworzenia kopii zapasowej.

Jeśli jednak chcemy je edytować, do naszej dyspozycji zostaje kilka możliwości z zakresu: informacji o tym, jakie elementy mają być kopiowane, jak często foldery mają być skanowane w poszukiwaniu zmian, jak często mają być wykonywane kopie, jak reagować na kasowanie danych oraz opcje dodatkowe, w tym powiadomienia mailowe oraz wykrywanie przenoszenia plików. Podsumowując, opisywana aplikacja jest ciekawą propozycją menadżera kopii zapasowych plików, który może być funkcjonalny zarówno dla mało wymagających, jak i użytkowników o średnich wymaganiach wobec funkcjonalności.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
BvckupBvckup 2 Release 82.19.0
Wersja stabilna
3.32 MB | 2024-03-22

Ilość pobrań: 207 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Bvckup